1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

KFCO Beerschot-Wilrijk - Westerlo ()

Beoordeel

KFCO Beerschot-Wilrijk   Westerlo
Mike Vanhamel -
Pierre Bourdin -
Joren Dom -
Gregory Grisez -
Denys Prychynenko -
Loris Brogno   50'   52' -
Alexander Maes -
Tom Van Hyfte -
Erwin Hoffer   53' -
Tarik Tissoudali   84' -
Dante Vanzeir   17'   72' -
Jimmy De Jonghe   53' -
Kule Mbombo   72' -
Richard M'Bombo   73' -
Jorn Vancamp   84' -
 
Koen Vanlangendonck   22' -
Maxime Biset -
Gilles Dewaele   22' -
Junior Randal Oto'o Zue -
Noel Soumah -
Bryan Van Den Bogaert   73' -
Guillaume De Schryver   78' -
Nicolas Rommens   28': ASSIST -
Lukas Van Eenoo -
Ambroise Gboho   88' -
Jens Naessens   28' -
Christophe Janssens   73' -
Alessio Alessandro   78' -
Sava Petrov   88' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
03/08 20:30 Lommel SK Lommel SK 1-0 Union SG Union SG Lommel SK - Union SG
04/08 17:00 OH Leuven OH Leuven 1-1 KV Mechelen KV Mechelen OH Leuven - KV Mechelen
04/08 20:30 Westerlo Westerlo 2-1 Roeselare Roeselare Westerlo - Roeselare
05/08 16:00 Tubeke Tubeke 3-3 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Tubeke - KFCO Beerschot-Wilrijk
10/08 20:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 Westerlo Westerlo KFCO Beerschot-Wilrijk - Westerlo
11/08 17:00 Roeselare Roeselare 2-2 KV Mechelen KV Mechelen Roeselare - KV Mechelen
11/08 20:30 Lommel SK Lommel SK 2-2 Tubeke Tubeke Lommel SK - Tubeke
12/08 16:00 Union SG Union SG 1-2 OH Leuven OH Leuven Union SG - OH Leuven
Topschutters
  Speler Goals
1. Tubeke Henry 4
2. Westerlo Naessens 3
3. KFCO Beerschot-Wilrijk Vanzeir 2
4. KV Mechelen de Camargo 1
5. KV Mechelen Tainmont 1
6. KFCO Beerschot-Wilrijk Tissoudali 1
7. KV Mechelen Cornet 1
8. Roeselare Schmisser 1