Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

ASV Geel - FC Tilleur ()

Rauwelkoven 43, 2440 Geel, 2440 Geel

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
11/08 17:00 Hoogstraten Hoogstraten 1-0 Wevelgem City Wevelgem City Hoogstraten - Wevelgem City
11/08 18:00 Sporting Châtelet Sporting Châtelet 2-1 Lochristi Lochristi Sporting Châtelet - Lochristi
11/08 19:30 Dikkelvenne Dikkelvenne  1-1P SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas Dikkelvenne - SK Sint-Niklaas
11/08 19:30 Spouwen-Mopertingen Spouwen-Mopertingen 2-0 Ganshoren Ganshoren Spouwen-Mopertingen - Ganshoren
11/08 19:30 Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw 1-2 KSK Heist KSK Heist Zwarte Leeuw - KSK Heist
11/08 19:30 Daring Molenbeek Daring Molenbeek 5-2 Pepingen-Halle Pepingen-Halle Daring Molenbeek - Pepingen-Halle
11/08 19:30 Cappellen Cappellen 2-1 Bilzen-Waltwilder Bilzen-Waltwilder Cappellen - Bilzen-Waltwilder
11/08 20:00 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden Maasmechelen P0-0  Thes Sport Tessenderlo Thes Sport Tessenderlo Patro Eisden Maasmechelen - Thes Sport Tessenderlo
11/08 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen P1-1  RBD Borinage RBD Borinage Lierse Kempenzonen - RBD Borinage
11/08 20:00 KFC De Kempen KFC De Kempen 4-1 Witgoor Dessel Witgoor Dessel KFC De Kempen - Witgoor Dessel
11/08 20:00 ASV Geel ASV Geel P2-2  FC Tilleur FC Tilleur ASV Geel - FC Tilleur
11/08 20:00 Stade Waremme Stade Waremme  1-1P KRC Harelbeke KRC Harelbeke Stade Waremme - KRC Harelbeke
11/08 20:00 Rebecq Rebecq  1-1P City Pirates City Pirates Rebecq - City Pirates
12/08 15:00 Zepperen-Brustem Zepperen-Brustem 1-0 Jong Zulte Jong Zulte Zepperen-Brustem - Jong Zulte
12/08 16:00 FC Gullegem FC Gullegem P1-1  Heur Tongeren Heur Tongeren FC Gullegem - Heur Tongeren
12/08 16:00 Nijlen Nijlen 3-0 RC Mechelen RC Mechelen Nijlen - RC Mechelen
12/08 16:00 Couvin Mariembourg Couvin Mariembourg 0-1 Stade Brainois Stade Brainois Couvin Mariembourg - Stade Brainois
12/08 16:00 Seraing Seraing  3-3P Sint-Eloois-Winkel Sint-Eloois-Winkel Seraing - Sint-Eloois-Winkel
12/08 16:00 Luik FC Luik FC 5-0 Stockel Stockel Luik FC - Stockel
12/08 16:00 Wavre Sports Wavre Sports 0-7 Virton Virton Wavre Sports - Virton
12/08 16:00 Olympia SC Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 0-3 Hamoir Hamoir Olympia SC Wijgmaal - Hamoir
12/08 16:00 Eendracht Termien Eendracht Termien 3-1 Betekom Betekom Eendracht Termien - Betekom
12/08 16:00 SV Temse SV Temse 4-2 Wolvertem Merchtem Wolvertem Merchtem SV Temse - Wolvertem Merchtem
12/08 16:00 Racing Club Gent Racing Club Gent 2-0 UCE Liège UCE Liège Racing Club Gent - UCE Liège
12/08 16:00 Aubel Aubel 3-2 KVW Zaventem KVW Zaventem Aubel - KVW Zaventem
12/08 16:00 Pays Vert Ostiches-Ath Pays Vert Ostiches-Ath 0-2 Solières Sport Solières Sport Pays Vert Ostiches-Ath - Solières Sport
12/08 16:00 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons 3-1 Vosselaar Vosselaar Albert Quévy Mons - Vosselaar
12/08 16:00 Eendracht Aalst Eendracht Aalst 1-0 Hades Hades Eendracht Aalst - Hades
12/08 16:00 Rupel Boom Rupel Boom 5-2 Ternesse Ternesse Rupel Boom - Ternesse
12/08 16:00 Elene-Grotenberge Elene-Grotenberge  3-3P FC Duffel FC Duffel Elene-Grotenberge - FC Duffel
12/08 16:00 RES Acren RES Acren 3-0 Stockay-Warfusée Stockay-Warfusée RES Acren - Stockay-Warfusée
12/08 16:00 SK Ronse SK Ronse P1-1  Berchem Sport Berchem Sport SK Ronse - Berchem Sport
12/08 16:00 Wellen Wellen 5-1 Eendracht Aalter Eendracht Aalter Wellen - Eendracht Aalter
12/08 16:00 SV Oudenaarde SV Oudenaarde P2-2  Léopold Uccle-Woluwe Léopold Uccle-Woluwe SV Oudenaarde - Léopold Uccle-Woluwe
12/08 16:00 SK Deinze SK Deinze 6-0 BX Brussels BX Brussels SK Deinze - BX Brussels
12/08 16:00 FC Meux FC Meux 5-1 Tempo Overijse Tempo Overijse FC Meux - Tempo Overijse
12/08 16:00 Dessel Sport Dessel Sport 4-0 Diegem Sport Diegem Sport Dessel Sport - Diegem Sport
12/08 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 2-1 RAS Monceau RAS Monceau KVK Westhoek - RAS Monceau
12/08 16:00 Knokke Knokke 3-1 Eppegem Eppegem Knokke - Eppegem
12/08 16:00 KSCT Menen KSCT Menen 4-1 Eendracht Wervik Eendracht Wervik KSCT Menen - Eendracht Wervik
12/08 16:00 Hoeilaart Hoeilaart 0-1 Olympic Charleroi Olympic Charleroi Hoeilaart - Olympic Charleroi
12/08 16:00 Houtvenne Houtvenne 3-1 Hoeilaart Hoeilaart Houtvenne - Hoeilaart
12/08 16:00 Bambrugge RC Bambrugge RC 2-3 UR La Louvière Centre UR La Louvière Centre Bambrugge RC - UR La Louvière Centre
12/08 16:00 KFC Merelbeke KFC Merelbeke 2-1 Namen UR Namen UR KFC Merelbeke - Namen UR
12/08 16:00 Hamme VW Hamme VW 1-0 FCV Dender EH FCV Dender EH Hamme VW - FCV Dender EH
12/08 16:00 ST Léger ST Léger 1-5 Olsa Brakel Olsa Brakel ST Léger - Olsa Brakel
12/08 16:00 US Givry US Givry 3-0 Wingene Wingene US Givry - Wingene
12/08 16:00 Mandel United Mandel United P1-1  Sp. Petegem Sp. Petegem Mandel United - Sp. Petegem
Topschutters
  Speler Goals
1. SK Deinze Mertens 4
2. Union SG Niakaté 3
3. AA Gent Limbombe 2
4. Moeskroen Benson Hedilazio 2
5. Lommel SK Miramar Rocha 2
6. Virton Koré 2
7. AA Gent Awoniyi 2
8. Charleroi Benavente Bristol 2
9. Cercle Brugge Rodrigo de Oliveira 2
10. Knokke Dhondt 2