1e klasse B 1e klasse B

Word fan van 1e klasse B!
Facebook
RSS Feed van 1e klasse B Download kalender van 1e klasse B

Lommel SK - Tubeke ()

Speelpleinstraat 20, 3920 Lommel

Beoordeel

Lommel SK   Tubeke
Gaetan Coucke -
Soufiane El Banaouhi   31'   79' -
Ben Santermans   87' -
Scott Bitsindou   90' -
Sebastiaan Brebels   68' -
Robin Henkens   90' -
Glenn Neven   52': PENALTY -
Thomas Azevedo   79' -
Timo Cauwenberg -
Sam Valcke -
Leonardo Miramar Rocha -
Glenn Claes   68' -
Alessandro Cerigioni   86'   79' -
Laurens Vermijl   79' -
 
Théo Defourny -
Lemouya Goudiaby -
Anthony Lippini   70' -
Gertjan Martens -
Salomon Nirisarike -
Ibrahima Ba -
Shean Garlito y Romo   88' -
Divine Naah   48' -
Hugo Videmont   78' -
Thomas Henry   42'   66' -
Anthony Schuster   62' -
Halil Ibrahim Köse   48' -
Alassane Toure   62' -
Banou Diawara   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
03/08 20:30 Lommel SK Lommel SK 1-0 Union SG Union SG Lommel SK - Union SG
04/08 17:00 OH Leuven OH Leuven 1-1 KV Mechelen KV Mechelen OH Leuven - KV Mechelen
04/08 20:30 Westerlo Westerlo 2-1 Roeselare Roeselare Westerlo - Roeselare
05/08 16:00 Tubeke Tubeke 3-3 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk Tubeke - KFCO Beerschot-Wilrijk
10/08 20:30 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk 1-1 Westerlo Westerlo KFCO Beerschot-Wilrijk - Westerlo
11/08 17:00 Roeselare Roeselare 2-2 KV Mechelen KV Mechelen Roeselare - KV Mechelen
11/08 20:30 Lommel SK Lommel SK 2-2 Tubeke Tubeke Lommel SK - Tubeke
12/08 16:00 Union SG Union SG 1-2 OH Leuven OH Leuven Union SG - OH Leuven
Topschutters
  Speler Goals
1. Tubeke Henry 4
2. Westerlo Naessens 3
3. KFCO Beerschot-Wilrijk Vanzeir 2
4. KV Mechelen de Camargo 1
5. KV Mechelen Tainmont 1
6. KFCO Beerschot-Wilrijk Tissoudali 1
7. KV Mechelen Cornet 1
8. Roeselare Schmisser 1