Coppa

Word fan van Coppa!
Facebook
RSS Feed van Coppa Download kalender van Coppa

Udinese - Benevento ()

Piazzale Repubblica Argentina, 33100 Udine

Beoordeel

Udinese   Benevento
Samir Caetano de Souza Santos -
Jens Stryger Larsen   96' -
Giuseppe Pezzella   75' -
Molla Wagué -
Antonín Barák -
Rodrigo Javier de Paul -
Seko Fofana   100' -
Rolando Mandragora   25' -
Kevin Lasagna -
Darwin Machís   6' -
Nicolas Andrade David -
Ali Adnan Kadhim Al Tameemi   75' -
Hidde ter Avest   96' -
Andrija Balić   100' -
 
Christian Puggioni -
Andrea Costa -
Gianluca Di Chiara -
Massimo Volta -
Christian Maggio -
Antonio Nocerino   45'   65' -
Andrés Felipe Tello Muñoz   104'   112' -
Benito Nicolas Viola   74'   68' -
Massimo Coda -
Riccardo Improta -
Roberto Insigne   60' -
Federico Ricci   60' -
Filippo Bandinelli   65' -
Lorenzo Del Pinto   112' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
11/08 20:00 Udinese Udinese 1-2 nv Benevento Benevento Udinese - Benevento
11/08 21:15 Genoa Genoa 4-0 Lecce Lecce Genoa - Lecce
12/08 18:00 Chievo Chievo 1-0 Pescara Pescara Chievo - Pescara
12/08 18:30 Spezia Spezia 0-1 SPAL SPAL Spezia - SPAL
12/08 20:00 Catania Catania 2-0 Hellas Verona Hellas Verona Catania - Hellas Verona
12/08 20:30 Cagliari Cagliari 2-1 Palermo Palermo Cagliari - Palermo
12/08 20:30 Brescia Brescia  2-2P Novara Novara Brescia - Novara
12/08 20:30 Frosinone Frosinone 0-2 FC Südtirol FC Südtirol Frosinone - FC Südtirol
12/08 20:30 Sampdoria Sampdoria 1-0 Viterbese Castrense Viterbese Castrense Sampdoria - Viterbese Castrense
12/08 20:30 Empoli Empoli 0-3 Cittadella Cittadella Empoli - Cittadella
12/08 20:30 ACD Virtus Entella ACD Virtus Entella 2-0 Salernitana Salernitana ACD Virtus Entella - Salernitana
12/08 20:30 Parma Parma 0-1 Pisa Pisa Parma - Pisa
12/08 20:30 Livorno Livorno 0-1 Crotone Crotone Livorno - Crotone
12/08 20:30 Sassuolo Sassuolo 5-1 Ternana Ternana Sassuolo - Ternana
12/08 20:45 Torino Torino 4-0 Cosenza Cosenza Torino - Cosenza
12/08 21:00 Bologna Bologna 2-0 Calcio Padova Calcio Padova Bologna - Calcio Padova
Topschutters
  Speler Goals
1. Genoa Piątek 4
2. Vibonese Rossetti 3
3. Triestina Bracaletti 2
4. Cittadella Scappini 2
5. Novara Sciaudone 2
6. Novara Schiavi 2
7. Viterbese Castrense Vandeputte 2
8. Sambenedettese Gelonese 2
9. Ternana Vantaggiato 2
10. Catania Lodi 2