Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Olympiakos Piraeus - Burnley ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 25010

Beoordeel

Olympiakos Piraeus   Burnley
Andreas Gianniotis -
Roderick Jefferson Gonçalves Miranda -
Konstantinos Tsimikas -
Jagos Vukovic -
Andreas Bouchalakis   32'   48' -
Lazaros Christodoulopoulos   44'   84' -
Omar Elabdellaoui -
Konstantinos Fortounis   19'   48': ASSIST   60': PENALTY   89' -
Daniel Castelo Podence -
Miguel Ángel Guerrero Martín -
Karim Ansarifard   84' -
Ioannis Fetfatzidis   89' -
 
Tom Heaton -
Phillip Anthony Bardsley -
Ben Gibson   47'   59'   59' -
Kevin Long   47' -
Charlie Taylor   75' -
Stephen Ward   66' -
Johann Berg Gudmundsson   45+2'   76' -
Jeffrey Hendrick -
Ashley Barnes -
Jack Frank Porteous Cork -
Chris Wood   33': PENALTY   62' -
James Alan Tarkowski   62' -
Aaron Lennon   66' -
Samuel Vokes   76' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

89   Konstantinos Fortounis
Ioannis Fetfatzidis
84   Lazaros Christodoulopoulos
Karim Ansarifard
76   Johann Berg Gudmundsson
Samuel Vokes
75   Gele kaart voor Charlie Taylor
66   Stephen Ward
Aaron Lennon
62   Chris Wood
James Alan Tarkowski
60   Doelpunt van Konstantinos Fortounis
59   Rode kaart voor Ben Gibson
47   Gele kaart voor Kevin Long
48   Doelpunt van Andreas Bouchalakis (Konstantinos Fortounis)
47   Gele kaart voor Ben Gibson
45+2   Gele kaart voor Johann Berg Gudmundsson
44   Gele kaart voor Lazaros Christodoulopoulos
33   Doelpunt van Chris Wood
32   Gele kaart voor Andreas Bouchalakis
19   Doelpunt van Konstantinos Fortounis
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
23/08 18:00 Torpedo Torpedo 0-1 Ludogorets Ludogorets Torpedo - Ludogorets
23/08 18:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 3-1 Molde FK Molde FK Zenit St Petersburg - Molde FK
23/08 18:30 Trencín Trencín 1-1 AEK Larnaca AEK Larnaca Trencín - AEK Larnaca
23/08 19:00 Apoel Nicosia Apoel Nicosia 1-0 Astana Astana Apoel Nicosia - Astana
23/08 19:00 Suduva Suduva 1-1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow Suduva - Celtic Glasgow
23/08 19:00 Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol 1-0 FK Qarabag FK Qarabag Sheriff Tiraspol - FK Qarabag
23/08 19:00 Sigma Olomouc Sigma Olomouc 0-1 Sevilla Sevilla Sigma Olomouc - Sevilla
23/08 19:05 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 3-1 Mac. Tel-Aviv Mac. Tel-Aviv Sarpsborg 08 - Mac. Tel-Aviv
23/08 19:15 Malmö FF Malmö FF 2-2 FC Midtjylland FC Midtjylland Malmö FF - FC Midtjylland
23/08 20:00 FC Basel FC Basel 3-2 Apollon Limassol Apollon Limassol FC Basel - Apollon Limassol
23/08 20:00 F91 Dudelange F91 Dudelange 2-0 CFR Cluj CFR Cluj F91 Dudelange - CFR Cluj
23/08 20:00 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 3-1 Burnley Burnley Olympiakos Piraeus - Burnley
23/08 20:00 Atalanta Atalanta 0-0 FC København FC København Atalanta - FC København
23/08 20:30 KRC Genk KRC Genk 5-2 Brøndby IF Brøndby IF KRC Genk - Brøndby IF
23/08 20:30 Partizan Belgrado Partizan Belgrado 1-1 Besiktas Besiktas Partizan Belgrado - Besiktas
23/08 20:30 Olimpija Olimpija 0-2 Spartak Trnava Spartak Trnava Olimpija - Spartak Trnava
23/08 20:30 Rapid Wien Rapid Wien 3-1 Steaua Boekarest Steaua Boekarest Rapid Wien - Steaua Boekarest
23/08 20:30 Zorya Zorya 0-0 RB Leipzig RB Leipzig Zorya - RB Leipzig
23/08 20:45 KAA Gent KAA Gent 0-0 Bordeaux Bordeaux KAA Gent - Bordeaux
23/08 20:45 Rangers FC Rangers FC 1-0 Ufa Ufa Rangers FC - Ufa
23/08 20:45 Rosenborg BK Rosenborg BK 3-1 Shkendija 79 Shkendija 79 Rosenborg BK - Shkendija 79
Stand Betfirst
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 6 13
2. FC Zürich FC Zürich 6 10
3. AEK Larnaca AEK Larnaca 6 5
4. Ludogorets Ludogorets 6 4
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 6 18
2. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 6 9
3. RB Leipzig RB Leipzig 6 7
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 6 1
  Groep C G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 6 11
2. Slavia Praha Slavia Praha 6 10
3. Bordeaux Bordeaux 6 7
4. FC København FC København 6 5
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 14
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 6 8
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 6 7
4. Anderlecht Anderlecht 6 3
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 6 16
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 6 13
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 6 3
4. FK Qarabag FK Qarabag 6 3
  Groep F G P
1. Real Betis Real Betis 6 12
2. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 6 10
3. AC Milan AC Milan 6 10
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 6 1
  Groep G G P
1. Rapid Wien Rapid Wien 6 10
2. Villarreal Villarreal 6 10
3. Rangers FC Rangers FC 6 6
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 6 5
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 18
2. Lazio Lazio 6 9
3. Apollon Limassol Apollon Limassol 6 7
4. Marseille Marseille 6 1
  Groep I G P
1. KRC Genk KRC Genk 6 11
2. Malmö FF Malmö FF 6 9
3. Besiktas Besiktas 6 7
4. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 6 5
  Groep J G P
1. Sevilla Sevilla 6 12
2. Krasnodar Krasnodar 6 12
3. Standard Standard 6 10
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 6 1
  Groep K G P
1. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 6 11
2. Rennes Rennes 6 9
3. Astana Astana 6 8
4. Jablonec 97 Jablonec 97 6 5
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 6 16
2. Bate Borisov Bate Borisov 6 9
3. FC Fehérvár FC Fehérvár 6 7
4. PAOK PAOK 6 3
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Sevilla Ben Yedder 10
2. Chelsea Giroud 9
3. KRC Genk Samatta 9
4. Sevilla Sarabia 8
5. Trickovski 8
6. Red Bull Salzburg Dabbur 8
7. KRC Genk Trossard 8
8. Start Akinyemi 7
9. Eintracht Frankfurt Jovic 7
10. AGF Mortensen 7