Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

ASV Geel - KFCO Beerschot-Wilrijk ()

De Leunen
Onbekend Rauwelkoven 43, 2440 Geel Geel 2440
Jurgen Brinckman

Beoordeel

ASV Geel   KFCO Beerschot-Wilrijk
Ibrahim Brik -
Lorenzo Matarrese -
Ibrahim El Ansri -
Jean-Michel Hoebregs   77' -
Christophe Martin-Suarez -
Justin Dautzenberg -
Ibrahim Brik El Ansri -
Rudy Lumanza -
Rudy Lumanza Sambe   56' -
Nathan Nuyts -
Nathan Nuyts -
Simon Van Geet -
Jens Verbeek -
Amar Farid Merabai   56' -
Tom Janssens   77' -
 
Mike Vanhamel -
Pierre Bourdin   40' -
Joren Dom -
Gregory Grisez   90' -
Denys Prychynenko -
Alexander Maes -
Tom Van Hyfte   88' -
Jorn Vancamp   77' -
Erwin Hoffer -
Tarik Tissoudali   57' -
Dante Vanzeir   28'   62' -
Loris Brogno   68'   57' -
Rubin Rafael Okotie   65'   62' -
Gertjan De Mets   77' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

77   Jean-Michel Hoebregs
Tom Janssens
56   Rudy Lumanza Sambe
Amar Farid Merabai
90   Gele kaart voor Gregory Grisez
77   Jorn Vancamp
Gertjan De Mets
68   Gele kaart voor Loris Brogno
65   Doelpunt van Rubin Rafael Okotie
62   Dante Vanzeir
Rubin Rafael Okotie
57   Tarik Tissoudali
Loris Brogno
40   Gele kaart voor Pierre Bourdin
28   Doelpunt van Dante Vanzeir
28   Penalty voor KFCO Beerschot-Wilrijk!
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/08 20:00 Dessel Sport Dessel Sport 3-1 OH Leuven OH Leuven Dessel Sport - OH Leuven
25/08 18:00 SK Deinze SK Deinze 6-0 Daring Molenbeek Daring Molenbeek SK Deinze - Daring Molenbeek
25/08 20:00 Tubeke Tubeke 7-0 Stade Brainois Stade Brainois Tubeke - Stade Brainois
25/08 20:00 Hoogstraten Hoogstraten 4-0 RES Acren RES Acren Hoogstraten - RES Acren
25/08 20:00 Union SG Union SG 3-0 City Pirates City Pirates Union SG - City Pirates
25/08 20:00 SK Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 0-1 nv KRC Harelbeke KRC Harelbeke SK Sint-Niklaas - KRC Harelbeke
25/08 20:00 Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen 2-3 Lommel SK Lommel SK Lierse Kempenzonen - Lommel SK
26/08 16:00 US Givry US Givry  4-4P Knokke Knokke US Givry - Knokke
26/08 16:00 KSK Heist KSK Heist 3-0 KSCT Menen KSCT Menen KSK Heist - KSCT Menen
26/08 16:00 KVK Westhoek KVK Westhoek 0-4 Virton Virton KVK Westhoek - Virton
26/08 16:00 Olsa Brakel Olsa Brakel 2-3 nv Eendracht Aalst Eendracht Aalst Olsa Brakel - Eendracht Aalst
26/08 16:00 FC Duffel FC Duffel 3-0 Westerlo Westerlo FC Duffel - Westerlo
26/08 16:00 Olympic Charleroi Olympic Charleroi 2-1 Roeselare Roeselare Olympic Charleroi - Roeselare
26/08 18:00 ASV Geel ASV Geel 0-2 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk ASV Geel - KFCO Beerschot-Wilrijk
26/08 18:00 Mandel United Mandel United P1-1  SV Temse SV Temse Mandel United - SV Temse
27/08 20:30 KV Mechelen KV Mechelen 2-0 Albert Quévy Mons Albert Quévy Mons KV Mechelen - Albert Quévy Mons
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. SK Deinze Mertens 4
2. KRC Genk Gano 3
3. Union SG Niakaté 3
4. KV Mechelen Tainmont 3
5. KAA Gent Yaremchuk 3
6. KV Mechelen de Camargo 3
7. KAA Gent Limbombe 2
8. Moeskroen Benson Hedilazio 2
9. Lommel SK Miramar Rocha 2
10. Virton Koré 2