Copa Del Rey

Word fan van Copa Del Rey!
Facebook
RSS Feed van Copa Del Rey Download kalender van Copa Del Rey

Langreo - UD Logroñés ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend

Beoordeel

Langreo   UD Logroñés
Alain Alvarez Menendez -
Andrés Cabranes Hornazabal -
Daniel Abalo Paulos   72' -
Ignacio Calvillo Zubiaurre -
Iñigo Zubiri Mangado -
Ernesten Rubis Lavsamba   80' -
Paul Elan Otia -
Sergio Ríos Coto   79': PENALTY -
Ricardo Rodríguez Gil Carcedo   72' -
 
Ivan Buigues Rico   80' -
Mikel Santamaría Cipriain -
Javier Flaño Bezunarte -
Jonathan Bijimine -
Víctor López Ibáñez   64' -
Rubén Martínez Granja   90+3' -
Lander Olaetxea Ibaibarriaga -
César Remón Aguirre -
Carles Salvador Vidal   81' -
Borja Sánchez Gil   89'   64' -
José Andrés Rodríguez Gaitán   81' -
Antonio Manuel Asencio Rodríguez   90+3' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
05/09 18:30 Mensajero Mensajero 0-3 Compostela Compostela Mensajero - Compostela
05/09 19:00 Poblense Poblense 1-4 Ontinyent Ontinyent Poblense - Ontinyent
05/09 20:00 Castellón Castellón 1-0 Conquense Conquense Castellón - Conquense
05/09 20:00 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 2-0 Teruel Teruel Lleida Esportiu - Teruel
05/09 20:00 UCAM Murcia UCAM Murcia 2-0 Ceuta Ceuta UCAM Murcia - Ceuta
05/09 20:00 Gernika Gernika 1-0 Durango Durango Gernika - Durango
05/09 20:00 Langreo Langreo 1-2 UD Logroñés UD Logroñés Langreo - UD Logroñés
05/09 20:00 Navalcarnero Navalcarnero 0-2 Leonesa Leonesa Navalcarnero - Leonesa
05/09 20:00 Internacional Internacional  2-2P Fuenlabrada Fuenlabrada Internacional - Fuenlabrada
05/09 20:00 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 0-4 Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca Rápido Bouzas - Unionistas de Salamanca
05/09 20:15 Barakaldo Barakaldo  1-1P Mutilvera Mutilvera Barakaldo - Mutilvera
05/09 20:30 Yeclano Yeclano 1-2 nv Melilla Melilla Yeclano - Melilla
05/09 20:30 Cornellà Cornellà  1-1P Sant Andreu Sant Andreu Cornellà - Sant Andreu
05/09 20:30 CD Calahorra CD Calahorra P1-1  Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega CD Calahorra - Gimnástica Torrelavega
05/09 20:30 Mirandés Mirandés 0-1 Racing Santander Racing Santander Mirandés - Racing Santander
05/09 20:30 Marbella Marbella 0-1 Ebro Ebro Marbella - Ebro
05/09 20:45 Don Benito Don Benito 0-1 F.C. Cartagena F.C. Cartagena Don Benito - F.C. Cartagena
05/09 20:45 Talavera CF Talavera CF  2-2P Real Jaén Real Jaén Talavera CF - Real Jaén
Topschutters Betfirst

Geen doelpunten