Copa Del Rey

Word fan van Copa Del Rey!
Facebook
RSS Feed van Copa Del Rey Download kalender van Copa Del Rey

Elche CF - Granada ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend

Beoordeel

Elche CF   Granada
Francis Uzoho -
Sergio Blázquez Sánchez   56' -
Alvaro Armada Juan Cruz -
Ivan Zotko -
Daniel Provencio Azcune   68' -
Jonathan Niguez Esclapez   41': PENALTY -
José Antonio Fernández Pomares -
Víctor Moya Martínez   70' -
Gonzalo Villar del Fraile   78' -
Benjamín Martínez -
Carlos Redruello Nimo   86' -
Borja Martínez Giner   70' -
Javier Flores Santacruz   78' -
Neider Yessy Lozano Rentería   86' -
 
Aarón Escandell Banacloche -
Adrian Rafael Castellano Cobacho   30'   38'   38' -
José Antonio Martínez Gil -
Pablo Vázquez Pérez   81' -
Vico Villegas Federico   46' -
Joaquín José Marín Ruiz   84' -
Alejandro Pozo Pozo   81': ASSIST -
Alberto Martin Romo Garcia Adamez -
Juan David Victoria López   57' -
Víctor David Díaz Miguel   80'   46' -
Rodrigo Lozano   70'   69' -
Antonio José Rodríguez Díaz   84' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
11/09 18:45 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Real Mallorca - Real Oviedo
11/09 18:45 Malaga Malaga 1-2 Almeria Almeria Malaga - Almeria
12/09 18:00 Ebro Ebro P0-0  Murcia Murcia Ebro - Murcia
12/09 19:30 Ontinyent Ontinyent P1-1  Real Jaén Real Jaén Ontinyent - Real Jaén
12/09 20:00 Osasuna Osasuna 1-2 Reus Deportiu Reus Deportiu Osasuna - Reus Deportiu
12/09 20:00 UCAM Murcia UCAM Murcia 0-2 Racing Santander Racing Santander UCAM Murcia - Racing Santander
12/09 20:00 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 1-0 Compostela Compostela Lleida Esportiu - Compostela
12/09 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Extremadura UD Extremadura UD AD Alcorcon - Extremadura UD
12/09 20:30 CD Calahorra CD Calahorra 2-0 Castellón Castellón CD Calahorra - Castellón
12/09 20:30 Sant Andreu Sant Andreu 1-0 nv Gernika Gernika Sant Andreu - Gernika
12/09 20:30 Leonesa Leonesa P1-1  Fuenlabrada Fuenlabrada Leonesa - Fuenlabrada
12/09 20:45 La Hoya Lorca La Hoya Lorca 2-1 nv Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca La Hoya Lorca - Unionistas de Salamanca
12/09 20:45 Melilla Melilla 3-0 Tudelano Tudelano Melilla - Tudelano
12/09 20:45 Villanovense Villanovense 2-1 Badalona Badalona Villanovense - Badalona
12/09 21:00 F.C. Cartagena F.C. Cartagena  1-1P UD Logroñés UD Logroñés F.C. Cartagena - UD Logroñés
12/09 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2-1 Deportivo Deportivo Real Zaragoza - Deportivo
12/09 22:00 Córdoba CF Córdoba CF 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Córdoba CF - Gimnàstic Tarragona
12/09 22:00 Tenerife Tenerife 1-2 Cádiz CF Cádiz CF Tenerife - Cádiz CF
13/09 20:00 Albacete Albacete 2-3 Lugo Lugo Albacete - Lugo
13/09 20:00 Numancia Numancia 1-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Numancia - Sporting Gijon
13/09 22:00 Elche CF Elche CF 2-1 Granada Granada Elche CF - Granada
13/09 22:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda UD Las Palmas - Rayo Majadahonda
Topschutters Betfirst

Geen doelpunten