Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

AD Alcorcon - Deportivo ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 3139

Beoordeel

AD Alcorcon   Deportivo
Daniel Jiménez López -
Carlos Bellvis Llorens   86' -
David Fernandez Cortazar -
Laureano Sanabria Ruiz -
Albert Dorca Maso -
David González   32'   43' -
Marco Sangalli Fuentes -
Daniel Toribio Gutiérrez   55' -
Juan Muñoz Muñoz   20'   75' -
Jonathan Pereira Rodríguez   43': ASSIST   82' -
Casadesús Castaño Víctor   75' -
Héctor Rodas Ramírez   90+1'   82' -
 
Daniel Giménez Hernández -
Diego Caballo Alonso -
Pablo Mari Villar -
Simón David Rodríguez Santana   33' -
Domingos Sousa Coutinho Meneses Duarte -
Federico Nicolás Cartabia   75' -
Alejandro Bergantinos Garcia   68' -
Didier Andrés Moreno Asprilla   64' -
Pedro Antonio Sánchez Moñino   20'   57' -
Jose Vicente Gomez -
Carlos Fernández Luna -
Michael Krohn-Dehli   86'   90+2'   57'   90+2' -
Carles Gil de Pareja Vicent   68' -
Christian Santos   75' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
15/09 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-0 Osasuna Osasuna Gimnàstic Tarragona - Osasuna
15/09 18:00 Tenerife Tenerife 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Tenerife - Reus Deportiu
15/09 18:00 Malaga Malaga 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Malaga - Córdoba CF
15/09 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Deportivo Deportivo AD Alcorcon - Deportivo
16/09 12:00 Elche CF Elche CF 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Elche CF - Real Mallorca
16/09 16:00 Lugo Lugo 0-2 Real Oviedo Real Oviedo Lugo - Real Oviedo
16/09 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Extremadura UD - UD Las Palmas
16/09 18:30 Almeria Almeria 2-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Almeria - Real Zaragoza
16/09 20:00 Granada Granada 3-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Granada - Rayo Majadahonda
16/09 20:30 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
17/09 20:00 Albacete Albacete 1-1 Cádiz CF Cádiz CF Albacete - Cádiz CF
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 39 78
2. Granada Granada 39 74
3. Albacete Albacete 39 68
4. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
5. Malaga Malaga 39 65
6. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 39 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Ruibal García 11
7. Sporting Gijon Đurđević 11
8. Albacete Bela 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Osasuna Villar Vázquez 11