Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Gimnàstic Tarragona - Osasuna ()

Beoordeel

Gimnàstic Tarragona   Osasuna
Isaac Becerra Alguacil -
Raúl Albentosa Redal   5' -
Liassine Cadamuro Betaiba -
Iván López Mendoza -
Abraham Minero Fernandez   17'   63' -
Javi Márquez Moreno Javi Márquez   61' -
Rafael Jiménez Jarque   86' -
Manuel Del Moral Fernández Manu   78' -
José Antonio Morente Oliva   78': ASSIST -
Luis Javier Suárez Charris   72' -
David Mateos Rocha   61' -
Mohamed Djetei   63' -
Ikechuwku Uche   72' -
 
Manuel Castellano Castro -
Carlos Clerc Martinez -
Unai García Lugea -
Sanjuré Oier -
Aridane Hernandez Umpierrez   28'   81' -
Rubén García Santos -
Inigo Perez Soto -
Brandon Thomas Llamas   75' -
Francisco Jimenez Tejada Xisco   12' -
Ignacio Vidal Miralles -
David Rodriguez Sánchez   12' -
Enrique Barja Afonso   75' -
Roberto Torres Morales   81' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/09 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-0 Osasuna Osasuna Gimnàstic Tarragona - Osasuna
15/09 18:00 Tenerife Tenerife 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Tenerife - Reus Deportiu
15/09 18:00 Malaga Malaga 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Malaga - Córdoba CF
15/09 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Deportivo Deportivo AD Alcorcon - Deportivo
16/09 12:00 Elche CF Elche CF 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Elche CF - Real Mallorca
16/09 16:00 Lugo Lugo 0-2 Real Oviedo Real Oviedo Lugo - Real Oviedo
16/09 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Extremadura UD - UD Las Palmas
16/09 18:30 Almeria Almeria 2-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Almeria - Real Zaragoza
16/09 20:00 Granada Granada 3-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Granada - Rayo Majadahonda
16/09 20:30 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
17/09 20:00 Albacete Albacete 1-1 Cádiz CF Cádiz CF Albacete - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 6 15
2. UD Las Palmas UD Las Palmas 6 14
3. Albacete Albacete 6 12
4. Granada Granada 6 11
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 11
6. Deportivo Deportivo 6 11
7. Real Mallorca Real Mallorca 6 10
8. Real Oviedo Real Oviedo 6 9
9. Real Zaragoza Real Zaragoza 6 8
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 8
11. Reus Deportiu Reus Deportiu 6 8
Topschutters

Geen doelpunten