Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Malaga   Córdoba CF
Munir Mohand Mohamedi -
Pau Francisco Torres   62'   72': ASSIST -
Miguel Ángel Garrido Cifuentes   20' -
Luis Hernández Rodríguez -
Federico Ricca Rostagnol   72' -
Adrián González Morales   30'   15' -
Jack Harper   81' -
Alfred N'Diaye -
Javier Ontiveros Parra   47'   89' -
Gustavo Ezequiel Blanco Leschuk   15': ASSIST -
Hicham Boussefiane   39'   42' -
Juan Carlos Pérez López   42' -
Mamadou Koné   81' -
Daniel Pacheco   89' -
 
Carlos Javier Abad Hernández Trujillo -
Jesús Miguel Valentín Rodríguez   21' -
Álvaro Aguado Méndez -
Alex Quintanilla Urionabarrenetxea   53' -
Ibrahim Blati Touré   26' -
Alejandro Vallejo Mínguez -
Alejandro Alfaro Ligero   81' -
Javier Galán Gil -
Andrés Martín García -
Aythami Artiles Oliva   21' -
Erik Alexander Expósito Hernández   58' -
(Miguel Ángel de las Cuevas Barberá) Miguel   81' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
15/09 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-0 Osasuna Osasuna Gimnàstic Tarragona - Osasuna
15/09 18:00 Tenerife Tenerife 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Tenerife - Reus Deportiu
15/09 18:00 Malaga Malaga 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Malaga - Córdoba CF
15/09 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Deportivo Deportivo AD Alcorcon - Deportivo
16/09 12:00 Elche CF Elche CF 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Elche CF - Real Mallorca
16/09 16:00 Lugo Lugo 0-2 Real Oviedo Real Oviedo Lugo - Real Oviedo
16/09 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Extremadura UD - UD Las Palmas
16/09 18:30 Almeria Almeria 2-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Almeria - Real Zaragoza
16/09 20:00 Granada Granada 3-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Granada - Rayo Majadahonda
16/09 20:30 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Numancia Numancia Sporting Gijon - Numancia
17/09 20:00 Albacete Albacete 1-1 Cádiz CF Cádiz CF Albacete - Cádiz CF
Stand
  Ploeg G P
1. Malaga Malaga 6 15
2. UD Las Palmas UD Las Palmas 6 14
3. Albacete Albacete 6 12
4. Granada Granada 6 11
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 6 11
6. Deportivo Deportivo 6 11
7. Real Mallorca Real Mallorca 6 10
8. Real Oviedo Real Oviedo 6 9
9. Real Zaragoza Real Zaragoza 6 8
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 6 8
11. Reus Deportiu Reus Deportiu 6 8
Topschutters

Geen doelpunten