Europa League Europa League

Word fan van Europa League !
Facebook
RSS Feed van Europa League Download kalender van Europa League

Spartak Moskou - Villarreal ()

Beoordeel

Spartak Moskou   Villarreal
Aleksandr Maximenko -
Salvatore Bocchetti -
Georgiy Dzhikiya   81' -
Dmitri Kombarov   90' -
Fernando Lucas Martins   83' -
Lorenzo António Melgarejo Sanabria   85' -
Roman Zobnin -
José Luís Mendes Andrade   34': PENALTY   82' -
Mikhail Ignatov   69' -
Aleksandr Lomovitski   80' -
Nikolai Rasskazov   86' -
Sofiane Hanni   69' -
Aleksandr Tashaev   82': ASSIST   80' -
Artiom Timofeev   90' -
 
Andrés Eduardo Fernández Moreno -
Daniele Bonera -
José Ramiro Funes Mori -
Mario Gaspar Pérez Martínez -
Víctor Ruíz Torre -
Samuel Chukwueze   71' -
Pablo Fornals Malla   49' -
Alfonso Pedraza Sag -
Manuel Trigueros Muñoz   13': ASSIST -
Nicola Sansone   51'   61' -
Karl Toko Ekambi   13'   77' -
Gerard Moreno Balaguero   81'   61' -
Santiago Cazorla   90+6': PENALTY   71' -
Miguel Arturo Layun Prado   77' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
04/10 16:50 Astana Astana 2-0 Rennes Rennes Astana - Rennes
04/10 18:55 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 4-2 AEK Larnaca AEK Larnaca Bayer Leverkusen - AEK Larnaca
04/10 18:55 AC Milan AC Milan 3-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus AC Milan - Olympiakos Piraeus
04/10 18:55 Real Betis Real Betis 3-0 F91 Dudelange F91 Dudelange Real Betis - F91 Dudelange
04/10 18:55 FK Qarabag FK Qarabag 0-3 Arsenal Arsenal FK Qarabag - Arsenal
04/10 18:55 Vorskla Poltava Vorskla Poltava 1-2 Sporting Lissabon Sporting Lissabon Vorskla Poltava - Sporting Lissabon
04/10 18:55 Anderlecht Anderlecht 0-2 Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb Anderlecht - Dinamo Zagreb
04/10 18:55 Fenerbahçe Fenerbahçe 2-0 Spartak Trnava Spartak Trnava Fenerbahçe - Spartak Trnava
04/10 18:55 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 1-0 Slavia Praha Slavia Praha Zenit St Petersburg - Slavia Praha
04/10 18:55 Bordeaux Bordeaux 1-2 FC København FC København Bordeaux - FC København
04/10 18:55 Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 3-1 Celtic Glasgow Celtic Glasgow Red Bull Salzburg - Celtic Glasgow
04/10 18:55 Rosenborg BK Rosenborg BK 1-3 RB Leipzig RB Leipzig Rosenborg BK - RB Leipzig
04/10 18:55 FC Zürich FC Zürich 1-0 Ludogorets Ludogorets FC Zürich - Ludogorets
04/10 21:00 Standard Standard 2-1 Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor Standard - Akhisar Belediyespor
04/10 21:00 Jablonec 97 Jablonec 97 2-2 Dinamo Kiev Dinamo Kiev Jablonec 97 - Dinamo Kiev
04/10 21:00 Bate Borisov Bate Borisov 1-4 PAOK PAOK Bate Borisov - PAOK
04/10 21:00 Krasnodar Krasnodar 2-1 Sevilla Sevilla Krasnodar - Sevilla
04/10 21:00 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 3-1 KRC Genk KRC Genk Sarpsborg 08 - KRC Genk
04/10 21:00 Malmö FF Malmö FF 2-0 Besiktas Besiktas Malmö FF - Besiktas
04/10 21:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 4-1 Lazio Lazio Eintracht Frankfurt - Lazio
04/10 21:00 Apollon Limassol Apollon Limassol 2-2 Marseille Marseille Apollon Limassol - Marseille
04/10 21:00 Rangers FC Rangers FC 3-1 Rapid Wien Rapid Wien Rangers FC - Rapid Wien
04/10 21:00 Spartak Moskou Spartak Moskou 3-3 Villarreal Villarreal Spartak Moskou - Villarreal
04/10 21:00 Chelsea Chelsea 1-0 FC Fehérvár FC Fehérvár Chelsea - FC Fehérvár
Stand
  Groep A G P
1. Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 2 6
2. FC Zürich FC Zürich 2 6
3. Ludogorets Ludogorets 2 0
4. AEK Larnaca AEK Larnaca 2 0
  Groep B G P
1. Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg 2 6
2. RB Leipzig RB Leipzig 2 3
3. Celtic Glasgow Celtic Glasgow 2 3
4. Rosenborg BK Rosenborg BK 2 0
  Groep C G P
1. FC København FC København 2 4
2. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2 4
3. Slavia Praha Slavia Praha 2 3
4. Bordeaux Bordeaux 2 0
  Groep D G P
1. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 2 6
2. Fenerbahçe Fenerbahçe 2 3
3. Spartak Trnava Spartak Trnava 2 3
4. Anderlecht Anderlecht 2 0
  Groep E G P
1. Arsenal Arsenal 2 6
2. Sporting Lissabon Sporting Lissabon 2 6
3. Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2 0
4. FK Qarabag FK Qarabag 2 0
  Groep F G P
1. AC Milan AC Milan 2 6
2. Real Betis Real Betis 2 4
3. Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2 1
4. F91 Dudelange F91 Dudelange 2 0
  Groep G G P
1. Rangers FC Rangers FC 2 4
2. Rapid Wien Rapid Wien 2 3
3. Villarreal Villarreal 2 2
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 2 1
  Groep H G P
1. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2 6
2. Lazio Lazio 2 3
3. Marseille Marseille 2 1
4. Apollon Limassol Apollon Limassol 2 1
  Groep I G P
1. Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 2 3
2. KRC Genk KRC Genk 2 3
3. Besiktas Besiktas 2 3
4. Malmö FF Malmö FF 2 3
  Groep J G P
1. Krasnodar Krasnodar 2 6
2. Sevilla Sevilla 2 3
3. Standard Standard 2 3
4. Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor 2 0
  Groep K G P
1. Astana Astana 2 4
2. Rennes Rennes 2 3
3. Dinamo Kiev Dinamo Kiev 2 2
4. Jablonec 97 Jablonec 97 2 1
  Groep L G P
1. Chelsea Chelsea 2 6
2. PAOK PAOK 2 3
3. Bate Borisov Bate Borisov 2 3
4. FC Fehérvár FC Fehérvár 2 0
Topschutters
  Speler Goals
1. Start Akinyemi 7
2. KRC Genk Samatta 7
3. KRC Genk Trossard 7
4. Molde FK Hestad 7
5. Trickovski 7
6. Sevilla Sarabia 6
7. Domžale Mance 6
8. Sarpsborg 08 Mortensen 6
9. FC København Kodro 5
10. Mac. Tel-Aviv Atar 5