Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Almeria - UD Las Palmas ()

Beoordeel

Almeria   UD Las Palmas
René Román Hinojo -
Juan Fernández Blanco -
Andoni López Saratxo -
José Antonio Romera Navarro -
Esteban Ariel Saveljich   34' -
César de la Hoz López -
Yan Brice Eteki   81' -
Juan Carlos Real Ruiz   66'   90' -
Alvaro Jimenez Candela   9': ASSIST -
Juan José Narváez Solarte   9'   66': ASSIST   74' -
Luis Jesús Rioja González -
Lucien Fridolin Owona Ndong   34' -
José Manuel Núñez Martín   74' -
Sekou Gassama Cissokho   90' -
 
Raúl Fernández-Cavada Mateos -
(Juan Torres Ruiz) Cala   45+2' -
Alberto Madureno De la Bella -
Fidel Chaves de la Torre   57' -
Álvaro Lemos Collazo   85': OWNGOAL -
Maikel Mesa Piñero   57' -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria -
David Timor Copoví   68' -
Sergio Ezequiel Araujo -
Rubén Castro Martín -
Danny Blum   57' -
Pedro Placeres Taunausu Domínguez   57' -
Tomas Pekhart   76' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37
11. Almeria Almeria 25 34