Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Numancia - Real Zaragoza ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 4964

Beoordeel

Numancia   Real Zaragoza
Juan Carlos -
Francisco Javier Atienza Valverde -
Daniel Pedro Calvo Sanromán -
Unai Medina Pérez   16' -
Pape Maly Diamanka   87' -
Alberto Escasi Oliva   50' -
Francisco José Villalba Rodrigo -
Higinio Marín Escavy -
Alain Oiartzun Aguilar   73' -
Yaw Yeboah   63' -
Ignacio Agustín Sánchez Romo   16' -
Marc Mateu Sanjuán   63' -
Borja Viguera Manzanares   86': PENALTY   73' -
 
Cristian Dario Álvarez -
Alberto Benito Correa -
Daniel Lasure Briz -
Diogo Sousa Verdasca -
Iñigo Eguaras Álvarez   46' -
Simone Grippo   85' -
James Omonigho Igbekeme -
Jorge Marcos Pombo Escobar -
Javier Ros Añón -
Alberto Zapater   41'   86' -
Álvaro García Vázquez   60' -
Diego Aguirre Parra   46' -
Alberto Soro Álvarez   60' -
Jeison Medina Escobar   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37