Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Granada - Real Mallorca ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 9479

Beoordeel

Granada   Real Mallorca
Rui Silva -
Víctor David Díaz Miguel   71' -
Alejandro Martinez Sanchez -
José Antonio Martínez Gil -
Federico San Emeterio Díaz -
Germán Sánchez Barahona -
Ángel Montoro   65' -
Alejandro Pozo Pozo   31'   85' -
Antonio José Rodríguez Díaz   65' -
Alvaro Vadillo Cifuente   31': ASSIST   69' -
Adrian Ramos   77' -
Vico Villegas Federico   69' -
Rodrigo Lozano   77' -
Joaquín José Marín Ruiz   85' -
 
Rodriguez Manolo Reina   36' -
Francisco Gámez López   76' -
Antonio José Raillo Arenas -
Salvador Ruiz Rodríguez -
Daniel Jose Rodríguez Vázquez   71' -
Salvador Sevilla López   65' -
Martin Valijent -
Ariday Cabrera Suárez -
Lago JúniorWakalibille -
Abdon Prats Bastidas -
Marc Pedraza Sarto   46' -
Iddrisu Baba Mohammed   46' -
Alejandro López de Groot   90+1'   71' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 25 48
2. Osasuna Osasuna 25 47
3. Granada Granada 26 47
4. Deportivo Deportivo 25 46
5. Malaga Malaga 25 45
6. Real Oviedo Real Oviedo 25 39
7. AD Alcorcon AD Alcorcon 25 38
8. Cádiz CF Cádiz CF 25 38
9. Real Mallorca Real Mallorca 25 37
10. Almeria Almeria 25 34
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 25 34