Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon ()

Beoordeel

Gimnàstic Tarragona   AD Alcorcon
Isaac Becerra Alguacil -
Liassine Cadamuro Betaiba -
Mohamed Djetei -
Abraham Minero Fernandez -
Rafael Jiménez Jarque -
David Mateos Rocha   17'   70' -
José Antonio Morente Oliva   62' -
Luis Javier Suárez Charris   66'   86'   86' -
Ikechuwku Uche   26' -
Roger Figueras Ballart   30'   38' -
Roger Brugué Ayguadé   84': ASSIST   38' -
Manuel Del Moral Fernández Manu   84'   62' -
Javi Márquez Moreno Javi Márquez   70' -
 
Daniel Jiménez López -
Carlos Bellvis Llorens   27': ASSIST -
David Fernandez Cortazar -
Laureano Sanabria Ruiz -
Albert Dorca Maso -
David González   27' -
Eddy S. Pascual Israfilov   24'   6': ASSIST   88' -
Marco Sangalli Fuentes   81' -
Juan Muñoz Muñoz   6'   13' -
Casadesús Castaño Víctor -
Jon Errasti Zabalete   88' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
12/10 16:00 Malaga Malaga 2-1 Albacete Albacete Malaga - Albacete
12/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-1 Cádiz CF Cádiz CF Extremadura UD - Cádiz CF
12/10 21:00 Deportivo Deportivo 4-0 Elche CF Elche CF Deportivo - Elche CF
13/10 16:00 Osasuna Osasuna 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Osasuna - Córdoba CF
13/10 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-1 Reus Deportiu Reus Deportiu Sporting Gijon - Reus Deportiu
13/10 20:30 Numancia Numancia 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Numancia - Real Zaragoza
13/10 20:30 Almeria Almeria 3-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Almeria - UD Las Palmas
14/10 13:00 Tenerife Tenerife 0-0 Lugo Lugo Tenerife - Lugo
14/10 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Rayo Majadahonda - Real Oviedo
14/10 20:45 Granada Granada 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Granada - Real Mallorca
15/10 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 AD Alcorcon AD Alcorcon Gimnàstic Tarragona - AD Alcorcon
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37
11. Almeria Almeria 25 34