Beker van Schotland

Word fan van Beker van Schotland!
Facebook
RSS Feed van Beker van Schotland Download kalender van Beker van Schotland

Berwick Rangers - Gretna 2008 ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 356

Beoordeel

Berwick Rangers   Gretna 2008
Robert Wilson -
Sean Brennan -
Ross Brown -
John Neill -
Declan O'Kane   51': ASSIST -
Gary Phillips -
Paul Willis   38' -
Christopher Hamilton -
Daryl Healy   38': ASSIST   64' -
Jordan Orru -
Cedwyn Scott   43'   51'   73' -
Greg Hurst   64' -
Jack Ogilvie   73' -
 
Jim Atkinson -
Daniel Wadge -
Jamie Hope   12'   87' -
Jack Hunter -
Liam Studholme   88' -
Kevin Connelley   83' -
Kingsley Grandison   87': ASSIST -
Malcolm Holliday -
Marc Messenger   61' -
Bryan Gilfillan   83'   52': OWNGOAL   52' -
Thomas Pardini   61' -
Daniel Smales   88' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

88   Liam Studholme
Daniel Smales
87   Doelpunt van Jamie Hope (Kingsley Grandison)
83   Gele kaart voor Bryan Gilfillan
83   Gele kaart voor Kevin Connelley
73   Cedwyn Scott
Jack Ogilvie
64   Daryl Healy
Greg Hurst
61   Marc Messenger
Thomas Pardini
52   Doelpunt van Paul Willis
51   Doelpunt van Cedwyn Scott (Declan O'Kane)
43   Gele kaart voor Cedwyn Scott
38   Doelpunt van Paul Willis (Daryl Healy)
12   Gele kaart voor Jamie Hope
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
20/10 16:00 Cowdenbeath Cowdenbeath 2-1 Clyde Clyde Cowdenbeath - Clyde
20/10 16:00 Edinburgh City Edinburgh City 1-0 Civil Service Strollers Civil Service Strollers Edinburgh City - Civil Service Strollers
20/10 16:00 Berwick Rangers Berwick Rangers 3-1 Gretna 2008 Gretna 2008 Berwick Rangers - Gretna 2008
20/10 16:00 Gala Fairydean Gala Fairydean 2-0 East Stirlingshire East Stirlingshire Gala Fairydean - East Stirlingshire
20/10 16:00 Albion Rovers Albion Rovers 0-2 Formartine United Formartine United Albion Rovers - Formartine United
20/10 16:00 East Kilbride East Kilbride 3-1 Spartans Spartans East Kilbride - Spartans
20/10 16:00 Beith Beith 4-0 Linlithgow Rose Linlithgow Rose Beith - Linlithgow Rose
20/10 16:00 Cove Rangers Cove Rangers 1-1 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot Cove Rangers - Auchinleck Talbot
20/10 16:00 Deveronvale Deveronvale 1-2 Stirling University Stirling University Deveronvale - Stirling University
20/10 16:00 Brora Rangers Brora Rangers 6-0 Coldstream Coldstream Brora Rangers - Coldstream
20/10 16:00 Elgin City Elgin City 2-0 Whitehill Welfare Whitehill Welfare Elgin City - Whitehill Welfare
20/10 16:00 Edusport Academy Edusport Academy 1-2 Fraserburgh Fraserburgh Edusport Academy - Fraserburgh
20/10 16:00 Cumbernauld Colts Cumbernauld Colts 1-4 BSC Glasgow BSC Glasgow Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
20/10 16:00 Stirling Albion Stirling Albion 1-2 Queen's Park Queen's Park Stirling Albion - Queen's Park
20/10 16:00 Rothes Rothes 0-1 Annan Athletic Annan Athletic Rothes - Annan Athletic
20/10 16:00 Peterhead Peterhead 3-2 Kelty Hearts Kelty Hearts Peterhead - Kelty Hearts
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Queen of the South Dobbie 7
2. Inverness C.T. White 6
3. Celtic Glasgow Sinclair 5
4. Inverness C.T. Doran 4
5. Carlisle United F.C. Cosgrove 4
6. Morelos Aviléz 4
7. Celtic Glasgow Forrest 3
8. Aberdeen McGinn 3
9. Dumbarton Vaughan 3
10. Hibernian Horgan 3