Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Elche CF - Real Zaragoza ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 9342

Beoordeel

Elche CF   Real Zaragoza
Francis Uzoho -
Sergio Blázquez Sánchez -
Gonzalo Cacicedo Verdú   10' -
Alvaro Armada Juan Cruz -
Javier Flores Santacruz   34'   76' -
Borja Martínez Giner   81' -
Neider Yessy Lozano Rentería   79' -
Iván Sánchez Aguayo   66': ASSIST -
Xavier Torres Buigues -
Gonzalo Villar del Fraile   10': ASSIST   63' -
Sory Kaba -
Juan Francisco Martínez Modesto   66'   63' -
Daniel Provencio Azcune   76' -
José Manuel Rodríguez Morgade   81' -
 
Cristian Dario Álvarez -
Diego Aguirre Parra   70' -
Alberto Benito Correa -
Daniel Lasure Briz -
Diogo Sousa Verdasca -
Oliver Buff -
Iñigo Eguaras Álvarez -
Simone Grippo -
James Omonigho Igbekeme   76' -
Jorge Marcos Pombo Escobar -
Alberto Zapater   70' -
Raí Nascimento de Oliveira   90+3'   70' -
Alberto Soro Álvarez   70' -
Javier Ros Añón   76' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
26/10 21:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 0-0 Córdoba CF Córdoba CF Sporting Gijon - Córdoba CF
27/10 16:00 Deportivo Deportivo 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Deportivo - Reus Deportiu
27/10 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Real Mallorca - UD Las Palmas
27/10 18:00 Granada Granada 1-0 Almeria Almeria Granada - Almeria
27/10 20:30 Lugo Lugo 1-2 Cádiz CF Cádiz CF Lugo - Cádiz CF
27/10 20:30 Tenerife Tenerife 3-2 AD Alcorcon AD Alcorcon Tenerife - AD Alcorcon
28/10 12:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-1 Real Oviedo Real Oviedo Gimnàstic Tarragona - Real Oviedo
28/10 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-2 Albacete Albacete Extremadura UD - Albacete
28/10 18:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-1 Osasuna Osasuna Rayo Majadahonda - Osasuna
28/10 20:30 Elche CF Elche CF 2-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Elche CF - Real Zaragoza
29/10 21:00 Malaga Malaga 2-0 Numancia Numancia Malaga - Numancia
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 31 58
3. Albacete Albacete 31 56
4. Malaga Malaga 31 54
5. Deportivo Deportivo 31 53
6. Real Mallorca Real Mallorca 31 51
7. Cádiz CF Cádiz CF 31 49
8. Real Oviedo Real Oviedo 31 47
9. Sporting Gijon Sporting Gijon 31 45
10. Almeria Almeria 31 45
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 31 43
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 10
5. Osasuna Torres Morales 10
6. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
7. Albacete Bela 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8