Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Cádiz CF   Elche CF
Alberto Cifuentes Martínez -
Roberto Antonio Correa Silva   50' -
Marcos Mauro López Gutiérrez -
Brian Olivan Herrero   19' -
Sergio Sanchez Ortega   24'   79' -
Ager Aketxe Barrutia   46' -
Alejandro Fernández Iglesias   46' -
Jon Ander Garrido Moracia -
José María Martín-Bejarano Serrano   68': PENALTY -
Jairo Izquierdo González   73': ASSIST -
Manuel Javier Vallejo Galván   75' -
Salvador Sánchez Ponce   63': ASSIST   73'   75': ASSIST   46' -
Dejan Lekić   50': ASSIST   63'   46' -
Edu Ramos   79' -
 
Francis Uzoho -
Sergio Blázquez Sánchez   33' -
Gonzalo Cacicedo Verdú -
Alvaro Armada Juan Cruz   27' -
Javier Flores Santacruz   80' -
Borja Martínez Giner   84' -
Alexander David González Sibulo   81' -
Iván Sánchez Aguayo   10': ASSIST   66' -
Manuel Sánchez López   31'   80' -
Gonzalo Villar del Fraile   66' -
Sory Kaba   10' -
José Antonio Fernández Pomares   66' -
Juan Francisco Martínez Modesto   66' -
Xavier Torres Buigues   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
02/11 21:00 Albacete Albacete 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Albacete - Gimnàstic Tarragona
03/11 16:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-0 Lugo Lugo Reus Deportiu - Lugo
03/11 18:00 Osasuna Osasuna 2-1 Malaga Malaga Osasuna - Malaga
03/11 18:00 Numancia Numancia 2-0 Tenerife Tenerife Numancia - Tenerife
03/11 20:00 Córdoba CF Córdoba CF 4-2 Extremadura UD Extremadura UD Córdoba CF - Extremadura UD
03/11 20:30 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-1 Deportivo Deportivo UD Las Palmas - Deportivo
04/11 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 5-1 Elche CF Elche CF Cádiz CF - Elche CF
04/11 16:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Real Oviedo - Real Mallorca
04/11 18:00 Almeria Almeria 2-1 Sporting Gijon Sporting Gijon Almeria - Sporting Gijon
04/11 18:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda AD Alcorcon - Rayo Majadahonda
04/11 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-2 Granada Granada Real Zaragoza - Granada
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 31 58
3. Albacete Albacete 31 56
4. Malaga Malaga 31 54
5. Deportivo Deportivo 31 53
6. Cádiz CF Cádiz CF 31 49
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 31 47
9. Sporting Gijon Sporting Gijon 31 45
10. Almeria Almeria 31 45
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 31 43
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 10
5. Osasuna Torres Morales 10
6. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
7. Albacete Bela 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8