Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

Jong Ajax - NEC ()

Beoordeel

Jong Ajax   NEC
Dominik Kotarski -
Perr Schuurs -
Dani De Wit   30' -
Teun Bijleveld   83': ASSIST -
Václav Černý   73' -
Dennis Johnsen   73': ASSIST   77' -
Sergino Dest   31' -
Victor Jensen -
Boy Kemper   60' -
Danilo Pereira da Silva   59' -
Jasper Ter Heide   66': ASSIST   31' -
Kaj Sierhuis   66'   59' -
Che Nunnely   83'   77' -
 
Marco Van Duin -
Mathias Bossaerts -
Mart Dijkstra   34'   70' -
Guus Joppen -
Leroy Labylle -
Rens van Eijden -
Sven Braken -
Tom Overtoom -
Joey Van Den Berg   64' -
Jonathan Fossé -
Ole ter Haar Romeny   46' -
Anass Achahbar   46' -
Mike Trésor Ndayishimiye   70' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

84   Doelpunt van Che Nunnely (Teun Bijleveld)
77   Dennis Johnsen
Che Nunnely
70   Mart Dijkstra
Mike Trésor Ndayishimiye
73   Doelpunt van Václav Černý (Dennis Johnsen)
67   Doelpunt van Kaj Sierhuis (Jasper Ter Heide)
65   Gele kaart voor Joey Van Den Berg
60   Gele kaart voor Boy Kemper
59   Danilo Pereira da Silva
Kaj Sierhuis
46   Ole ter Haar Romeny
Anass Achahbar
34   Gele kaart voor Mart Dijkstra
31   Sergino Dest
Jasper Ter Heide
30   Doelpunt van Dani De Wit
Kalender / Voetbaluitslagen
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Jong Ajax Jong Ajax 4-0 NEC NEC Jong Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 FC Twente FC Twente Den Bosch - FC Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 Jong PSV Jong PSV RKC - Jong PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 FC Oss FC Oss Jong AZ - FC Oss
Stand
  Ploeg G P
1. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 14 32
2. Den Bosch Den Bosch 14 31
3. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 14 31
4. FC Oss FC Oss 14 27
5. FC Twente FC Twente 14 26
6. Almere City Almere City 14 26
7. Jong PSV Jong PSV 14 22
8. NEC NEC 14 22
9. Cambuur Cambuur 14 21
10. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 14 21
Topschutters

Geen doelpunten