Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

Almere City - Cambuur ()

Beoordeel

Almere City   Cambuur
Timo Plattel -
Delvechio Blackson -
Damon Mirani   53' -
James Efmorfidis   29' -
Youri Loen   88'   88' -
Tim Receveur -
Niek Vossebelt -
Torino Hunte   29': ASSIST   58'   76' -
Edoardo Soleri   61'   58': ASSIST   65' -
Faris Hammouti -
Kevin Luckassen   65' -
Ricardo Kip   76' -
 
Xavier Mous   61' -
Omar El Baad   78' -
Moise Emmanuel Mbende   79' -
Mathias Schils -
Andrejs Cigaņiks -
Robin Maulun -
Robbert Schilder -
Tyrone Conraad   66' -
Nigel Robertha   39' -
Kevin van Kippersluis -
Sai van Wermeskerken -
Issa Kallon   66' -
Karim Rossi   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

88   Rode kaart voor Youri Loen
79   Gele kaart voor Moise Emmanuel Mbende
78   Omar El Baad
Karim Rossi
76   Torino Hunte
Ricardo Kip
66   Tyrone Conraad
Issa Kallon
65   Edoardo Soleri
Kevin Luckassen
61   Gele kaart voor Xavier Mous
61   Gele kaart voor Edoardo Soleri
58   Doelpunt van Torino Hunte (Edoardo Soleri)
53   Gele kaart voor Damon Mirani
39   Doelpunt van Nigel Robertha
29   Doelpunt van James Efmorfidis (Torino Hunte)
Kalender / Voetbaluitslagen
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Jong Ajax Jong Ajax 4-0 NEC NEC Jong Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 FC Twente FC Twente Den Bosch - FC Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 Jong PSV Jong PSV RKC - Jong PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 FC Oss FC Oss Jong AZ - FC Oss
Stand
  Ploeg G P
1. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 14 32
2. Den Bosch Den Bosch 14 31
3. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 14 31
4. FC Oss FC Oss 14 27
5. FC Twente FC Twente 14 26
6. Almere City Almere City 14 26
7. Jong PSV Jong PSV 14 22
8. NEC NEC 14 22
9. Cambuur Cambuur 14 21
10. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 14 21
Topschutters

Geen doelpunten