Eerste Divisie

Word fan van Eerste Divisie!
Facebook
RSS Feed van Eerste Divisie Download kalender van Eerste Divisie

Go Ahead Eagles - Dordrecht ()

Adelaarshorst
Onbekend Vetkampstraat 1, 7400AD Deventer 0
Toeschouwers: 8000
   Einde 
90+5

Gele kaart voor Antonio Stankov

90+4

Doelpunt van Pieter Langedijk (Thomas Verheijdt)


Jouw oordeel?
90+2

Gele kaart voor Dwayne Green

90+1

Gele kaart voor Richard van der Venne

89

Gele kaart voor Jeroen Veldmate

77

Gele kaart voor Thijs Timmermans

71

Doelpunt van Julius Bliek (Roland Baas)


Jouw oordeel?

RUST
Go Ahead Eagles - Dordrecht: 0-1

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

41

Doelpunt van


Jouw oordeel?
1

Go Ahead Eagles-Dordrecht: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 14:30 Club Brugge Club Brugge 0-0 KRC Genk KRC Genk
2.45 3.45 2.90
 18:00 Antwerp Antwerp 0-0 Anderlecht Anderlecht
2.55 3.35 2.85
 20:00 Moeskroen Moeskroen 0-0 Cercle Brugge Cercle Brugge
1.80 3.95 4.40
1e klasse BUnibet
 16:00 Lommel SK Lommel SK 0-0 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk
3.50 3.55 1.91
BundesligaBetfirst
 15:30 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 0-0 Bor. Mönchengladbach Bor. Mönchengladbach
2.30 3.60 3.05
 18:00 Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen 0-0 Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
1.56 4.25 6.30
Ligue 1Betfirst
 15:00 Bordeaux Bordeaux 0-0 Toulouse Toulouse
1.91 3.35 4.65
 15:00 Caen Caen 0-0 Strasbourg Strasbourg
3.45 3.00 2.35
 15:00 Lille OSC Lille OSC 0-0 Montpellier Montpellier
1.91 3.35 4.70
 17:00 Reims Reims 0-0 Rennes Rennes
2.40 3.05 3.35
 21:00 Saint-Etienne Saint-Etienne 0-0 PSG PSG
5.70 4.45 1.56
Serie ABetfirst
 12:30 SPAL SPAL - Fiorentina Fiorentina
3.75 3.20 2.15
 15:00 Udinese Udinese 0-0 Chievo Chievo
1.91 3.35 4.75
 15:00 Empoli Empoli 0-0 Sassuolo Sassuolo
2.75 3.35 2.65
 15:00 Genoa Genoa 0-0 Lazio Lazio
3.25 3.35 2.35
 18:00 Inter Milaan Inter Milaan 0-0 Sampdoria Sampdoria
1.53 4.20 6.90
 20:30 Napoli Napoli 0-0 Torino Torino
1.45 4.40 8.00
Nederlandse EredivisieBetfirst
 12:15 Ajax Ajax - NAC NAC
1.05 14.50 33.50
 14:30 Excelsior Excelsior 0-0 Emmen Emmen
2.15 3.60 3.15
 14:30 FC Groningen FC Groningen 0-0 Feyenoord Feyenoord
4.55 3.85 1.74
 16:45 De Graafschap De Graafschap 0-0 Utrecht Utrecht
4.55 3.90 1.74
Primeira LigaBetfirst
 16:00 Moreirense Moreirense 0-0 CD Tondela CD Tondela
1.91 3.45 4.30
 16:00 Belenenses Belenenses 0-0 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal
2.35 3.10 3.45
 18:30 Chaves Chaves 0-0 Boavista Boavista
2.10 3.25 3.85
 21:00 Sporting Lissabon Sporting Lissabon 0-0 Braga Braga
2.65 3.40 2.70
Scottish Premier LeagueBetfirst
 13:15 Motherwell Motherwell 0-0 Hearts Hearts
 17:00 Kilmarnock Kilmarnock 0-0 Celtic Glasgow Celtic Glasgow
Primera DivisionBetfirst
 12:00 Real Madrid Real Madrid 0-0 Girona FC Girona FC
1.14 8.00 15.25
 16:15 Valencia CF Valencia CF 0-0 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
1.77 3.65 5.05
 18:30 Villarreal Villarreal 0-0 Sevilla Sevilla
2.55 3.45 2.80
 20:45 Real Betis Real Betis 0-0 Alaves Alaves
1.87 3.35 5.00
2. BundesligaBetfirst
 13:30 Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld 0-0 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg
2.20 3.25 3.45
 13:30 Dynamo Dresden Dynamo Dresden 0-0 Jahn Regensburg Jahn Regensburg
2.40 3.40 2.90
 13:30 Holstein Kiel Holstein Kiel 0-0 Greuther Fürth Greuther Fürth
1.65 3.95 5.25
The ChampionshipBetfirst
 14:00 Blackburn Blackburn 0-0 Middlesbrough Middlesbrough
FA CupBetfirst
 14:00 Bristol City Bristol City 0-0 Wolverhampton Wolverhampton
4.25 3.40 1.91
 17:00 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 0-0 Crystal Palace Crystal Palace
 17:00 Swansea Swansea 0-0 Brentford Brentford
2.65 3.35 2.65
Ligue 2Betfirst
 13:00 Sochaux Sochaux - RC Lens RC Lens
3.50 2.95 2.30
Serie BBetfirst
 15:00 Cosenza Cosenza 0-0 Cremonese Cremonese
2.40 2.90 3.30
 15:00 Lecce Lecce 0-0 Livorno Livorno
1.83 3.25 4.90
 21:00 Spezia Spezia 0-0 Hellas Verona Hellas Verona
2.00 3.20 4.00
Segunda LigaBetfirst
 12:15 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-0 Paços de Ferreira Paços de Ferreira
4.75 3.45 1.77
 16:00 Aca.Coimbra Aca.Coimbra 0-0 SC Farense SC Farense
1.71 3.55 5.10
 16:00 Porto Porto 0-0 Oliveirense Oliveirense
1.80 3.50 4.55
 16:00 Braga Braga 0-0 Arouca Arouca
2.75 2.90 2.75
 16:00 CD Mafra CD Mafra 0-0 Estoril Estoril
2.95 2.95 2.55
 18:00 Leixões Leixões 0-0 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
1.71 3.50 5.20
Segunda DivisionBetfirst
 12:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Lugo Lugo
1.22 5.35 11.75
 16:00 Numancia Numancia 0-0 Osasuna Osasuna
3.10 2.90 2.60
 18:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 0-0 Malaga Malaga
3.20 2.95 2.45
 20:30 UD Las Palmas UD Las Palmas 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon
2.10 3.10 3.95

Go Ahead Eagles

Roland Baas    
Julian Lelieveld    
Gino Bosz    
Jaroslav Navrátil   71    
Richard van der Venne   90+1    
Thomas Verheijdt   90+4    
Hobie Verhulst    
Jeroen Veldmate   89    
Istvan Bakx   70    
Orhan Dzepar   46    
Jeff Stans   46    
Bank
Paco Van Moorsel   46    
Pieter Langedijk   90+4   46    
Julius Bliek   71   70    
Maarten Pouwels    
Sjoerd Overgoor    
Rick Ketting    
Givan Werkhoven    
Lars Jansen    
Dennis Hettinga    
Jairzinho Slijngard    
Hans de Koning  

Dordrecht

Maarten Peijnenburg    
Daniël Breedijk    
Thomas Kok   90+5    
Antonio Stankov   41    
Oussama Zamouri    
Lewis Montsma    
Bryan Janssen    
Renny Piers Smith   80    
Thijs Timmermans   77   77    
Bank
Omran Haydary   77    
Dwayne Green   90+2   80    
Siebe Schets   83    
Quincy Hogesteger    
Petar Stoskovic    
Gérard de Nooijer  
Kalender / Voetbaluitslagen
09/11 20:00 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 2-1 Dordrecht Dordrecht Go Ahead Eagles - Dordrecht
09/11 20:00 Almere City Almere City 2-1 Cambuur Cambuur Almere City - Cambuur
09/11 20:00 Jong Ajax Jong Ajax 4-0 NEC NEC Jong Ajax - NEC
09/11 20:00 Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 3-0 Helmond Sport Helmond Sport Roda JC Kerkrade - Helmond Sport
09/11 20:00 Den Bosch Den Bosch 2-1 FC Twente FC Twente Den Bosch - FC Twente
09/11 20:00 Eindhoven Eindhoven 1-2 Telstar Telstar Eindhoven - Telstar
09/11 20:00 RKC RKC 3-5 Jong PSV Jong PSV RKC - Jong PSV
09/11 20:00 FC Volendam FC Volendam 3-2 MVV MVV FC Volendam - MVV
09/11 20:00 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 4-2 Utrecht Utrecht Sparta Rotterdam - Utrecht
09/11 20:00 Jong AZ Jong AZ 1-3 FC Oss FC Oss Jong AZ - FC Oss
Stand
  Ploeg G P
1. FC Twente FC Twente 24 53
2. Den Bosch Den Bosch 25 48
3. Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 25 47
4. Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 25 45
5. Jong PSV Jong PSV 24 43
6. Roda JC Kerkrade Roda JC Kerkrade 25 41
7. MVV MVV 25 39
8. RKC RKC 25 38
9. FC Oss FC Oss 25 38
10. Jong Ajax Jong Ajax 25 37
Topschutters
  Speler Goals
1. NEC Druijf 21
2. Roda JC Kerkrade Engels 20
3. Sparta Rotterdam Veldwijk 17
4. FC Oss Dogan 15
5. Venema 13
6. FC Twente Boere 12
7. Ajax Pereira da Silva 11
8. NEC Ouadri 11
9. Jong PSV Piroe 10
10. Den Bosch Beltrame 10