Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Deportivo   Real Oviedo
Daniel Giménez Hernández -
Diego Caballo Alonso -
Pablo Mari Villar -
Simón David Rodríguez Santana -
Domingos Sousa Coutinho Meneses Duarte   21' -
Alejandro Bergantinos Garcia   84' -
Carles Gil de Pareja Vicent   21': ASSIST   65' -
Enrique González Casín   65'   75'   81' -
Jose Vicente Gomez -
Carlos Fernández Luna   73'   75': ASSIST -
Eduardo Expósito Jaén   65': ASSIST -
Federico Nicolás Cartabia   73': ASSIST   65' -
Didier Andrés Moreno Asprilla   81' -
Pedro Mosquera Parada   84' -
 
Oswaldo Alanís Pantoja -
Christian Fernández Salas   65' -
Juan Daniel Forlín   74' -
Carlos Hernández Alarcón -
Joel Barcenas Herrera -
Javier Muñoz Jiménez -
Sergio Tejera Rodriguez   79' -
Ibrahima Balde -
José Luis Moreno Barroso -
José María Angresola Jiménez   65' -
Richard Boateng   74' -
Diego Johannesson Pando   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/11 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Cádiz CF - Reus Deportiu
10/11 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-3 Osasuna Osasuna Extremadura UD - Osasuna
10/11 18:00 Lugo Lugo 0-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Lugo - AD Alcorcon
10/11 20:30 Deportivo Deportivo 4-0 Real Oviedo Real Oviedo Deportivo - Real Oviedo
10/11 20:30 Elche CF Elche CF 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Elche CF - UD Las Palmas
11/11 12:00 Granada Granada 0-0 Numancia Numancia Granada - Numancia
11/11 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2-0 Almeria Almeria Rayo Majadahonda - Almeria
11/11 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Mallorca - Córdoba CF
11/11 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-2 Malaga Malaga Sporting Gijon - Malaga
11/11 20:00 Tenerife Tenerife 0-0 Albacete Albacete Tenerife - Albacete
12/11 21:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 Real Zaragoza Real Zaragoza Gimnàstic Tarragona - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. AD Alcorcon AD Alcorcon 14 30
2. Malaga Malaga 14 29
3. Granada Granada 14 28
4. Deportivo Deportivo 14 27
5. Albacete Albacete 14 24
6. Osasuna Osasuna 14 22
7. UD Las Palmas UD Las Palmas 14 22
8. Real Mallorca Real Mallorca 14 21
9. Cádiz CF Cádiz CF 14 20
10. Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 14 19
11. Real Oviedo Real Oviedo 14 19
Topschutters

Geen doelpunten