Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Extremadura UD - Osasuna ()

Beoordeel

Extremadura UD   Osasuna
Álvaro Fernández Llorente -
Luciano Damián Balbi   31'   44' -
Alejandro Díez Salomón -
Marcelo Amado Djalo Taritolay -
Inigo Lopez Montana   70'   74': OWNGOAL -
Roberto Olabe del Arco -
Fausto Antonio Tienza Nuñez   59'   19' -
. Kike   19': ASSIST   66' -
Carlos Javier Valverde Doblado -
Jorge Giovani Zarfino Calandria   83' -
Borja Niñerola Granero   71'   44' -
Manuel Jesús Vazquez Florido   66' -
 
Manuel Castellano Castro   32'   46' -
Carlos Clerc Martinez -
Unai García Lugea -
Sanjuré Oier   42' -
Aridane Hernandez Umpierrez   39'   78'   78' -
Rubén García Santos   42': ASSIST   90+3': ASSIST -
Francisco Mérida Pérez -
Roberto Torres Morales   90+3' -
Brandon Thomas Llamas   46' -
Juan Villar Vázquez   80' -
David Rodriguez Sánchez   46' -
Ignacio Vidal Miralles   56'   46' -
David García Zubiría   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen
10/11 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Cádiz CF - Reus Deportiu
10/11 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-3 Osasuna Osasuna Extremadura UD - Osasuna
10/11 18:00 Lugo Lugo 0-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Lugo - AD Alcorcon
10/11 20:30 Deportivo Deportivo 4-0 Real Oviedo Real Oviedo Deportivo - Real Oviedo
10/11 20:30 Elche CF Elche CF 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Elche CF - UD Las Palmas
11/11 12:00 Granada Granada 0-0 Numancia Numancia Granada - Numancia
11/11 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2-0 Almeria Almeria Rayo Majadahonda - Almeria
11/11 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Mallorca - Córdoba CF
11/11 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-2 Malaga Malaga Sporting Gijon - Malaga
11/11 20:00 Tenerife Tenerife 0-0 Albacete Albacete Tenerife - Albacete
12/11 21:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 Real Zaragoza Real Zaragoza Gimnàstic Tarragona - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Granada Granada 13 27
2. AD Alcorcon AD Alcorcon 13 27
3. Malaga Malaga 13 26
4. Deportivo Deportivo 13 26
5. Albacete Albacete 13 21
6. UD Las Palmas UD Las Palmas 13 21
7. Real Mallorca Real Mallorca 13 20
8. Osasuna Osasuna 13 19
9. Almeria Almeria 13 17
10. Cádiz CF Cádiz CF 13 17
11. Numancia Numancia 13 17
Topschutters

Geen doelpunten