Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Extremadura UD - Osasuna ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 8237

Beoordeel

Extremadura UD   Osasuna
Álvaro Fernández Llorente -
Luciano Damián Balbi   31'   44' -
Alejandro Díez Salomón -
Marcelo Amado Djalo Taritolay -
Inigo Lopez Montana   70'   74': OWNGOAL -
Roberto Olabe del Arco -
Fausto Antonio Tienza Nuñez   59'   19' -
. Kike   19': ASSIST   66' -
Carlos Javier Valverde Doblado -
Jorge Giovani Zarfino Calandria   83' -
Borja Niñerola Granero   71'   44' -
Manuel Jesús Vazquez Florido   66' -
 
Manuel Castellano Castro   32'   46' -
Carlos Clerc Martinez -
Unai García Lugea -
Sanjuré Oier   42' -
Aridane Hernandez Umpierrez   39'   78'   78' -
Rubén García Santos   42': ASSIST   90+3': ASSIST -
Francisco Mérida Pérez -
Roberto Torres Morales   90+3' -
Brandon Thomas Llamas   46' -
Juan Villar Vázquez   80' -
David Rodriguez Sánchez   46' -
Ignacio Vidal Miralles   56'   46' -
David García Zubiría   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/11 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Cádiz CF - Reus Deportiu
10/11 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-3 Osasuna Osasuna Extremadura UD - Osasuna
10/11 18:00 Lugo Lugo 0-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Lugo - AD Alcorcon
10/11 20:30 Deportivo Deportivo 4-0 Real Oviedo Real Oviedo Deportivo - Real Oviedo
10/11 20:30 Elche CF Elche CF 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Elche CF - UD Las Palmas
11/11 12:00 Granada Granada 0-0 Numancia Numancia Granada - Numancia
11/11 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2-0 Almeria Almeria Rayo Majadahonda - Almeria
11/11 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Mallorca - Córdoba CF
11/11 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-2 Malaga Malaga Sporting Gijon - Malaga
11/11 20:00 Tenerife Tenerife 0-0 Albacete Albacete Tenerife - Albacete
12/11 21:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 Real Zaragoza Real Zaragoza Gimnàstic Tarragona - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 27 51
2. Albacete Albacete 27 50
3. Malaga Malaga 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Cádiz CF Cádiz CF 27 44
7. Real Oviedo Real Oviedo 27 43
8. AD Alcorcon AD Alcorcon 27 41
9. Real Mallorca Real Mallorca 27 41
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 27 37