Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Lugo - AD Alcorcon ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 2986

Beoordeel

Lugo   AD Alcorcon
Juan Carlos Martín Corral -
Eduard Campabadal Claros   83' -
Vasyl Kravets -
Luís Miguel Vieira Silva -
Fernando Seoane Antelo -
Antonio Campillo Medina   90+6' -
Iriome González González -
José Antonio Malagón Rubio -
Carlos Pita González   89' -
Cristian Ignacio Herrera López   67' -
Daniel Escriche Romero   62' -
Jean Marie Dongou Tsafack   62' -
José Carlos Lazo Romero   67' -
Juan Muñiz Gallego   90+7'   83' -
 
Daniel Jiménez López   71' -
Carlos Bellvis Llorens -
David Fernandez Cortazar -
Unai Elgezabal Udondo -
Laureano Sanabria Ruiz   31' -
Borja Domínguez Domínguez   68' -
Albert Dorca Maso   48': ASSIST -
Álvaro Peña Herrero -
Marco Sangalli Fuentes -
Borja Galán González   48'   85' -
Juan Muñoz Muñoz -
Daniel Toribio Gutiérrez   68' -
Raúl Lizoáin Cruz   71' -
David Mayoral Lastras   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
10/11 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Cádiz CF - Reus Deportiu
10/11 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 2-3 Osasuna Osasuna Extremadura UD - Osasuna
10/11 18:00 Lugo Lugo 0-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Lugo - AD Alcorcon
10/11 20:30 Deportivo Deportivo 4-0 Real Oviedo Real Oviedo Deportivo - Real Oviedo
10/11 20:30 Elche CF Elche CF 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Elche CF - UD Las Palmas
11/11 12:00 Granada Granada 0-0 Numancia Numancia Granada - Numancia
11/11 16:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 2-0 Almeria Almeria Rayo Majadahonda - Almeria
11/11 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 3-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Mallorca - Córdoba CF
11/11 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-2 Malaga Malaga Sporting Gijon - Malaga
11/11 20:00 Tenerife Tenerife 0-0 Albacete Albacete Tenerife - Albacete
12/11 21:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-3 Real Zaragoza Real Zaragoza Gimnàstic Tarragona - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Osasuna Osasuna 25 47
3. Granada Granada 26 47
4. Deportivo Deportivo 26 47
5. Malaga Malaga 25 45
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 25 34
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 25 34