FA Cup FA Cup

Word fan van FA Cup!
Facebook
RSS Feed van FA Cup Download kalender van FA Cup

Southend United - Crawley Town ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 3935

Beoordeel

Southend United   Crawley Town
Mark Oxley -
Timothee Dieng   76' -
Steven Hendrie -
Michael Turner -
John White   65'   85': OWNGOAL -
Jason Demetriou -
Michael John Kightly   9'   71' -
Sam Mantom -
Stephen McLaughlin -
Simon Cox   72'   9': ASSIST -
Theo Robinson   71' -
Harry Charles Bunn   71' -
Dru Yearwood   71' -
 
Glenn Morris -
Mark Connolly -
George Francomb   57' -
Joe Maguire   89' -
Joe McNerney -
Luke Gambin   80' -
Filipe Alexandre Morais -
Josh Payne -
Ollie Palmer -
Lewis Jack Young -
Ashley Nathaniel-George   57' -
Reece Grego Cox   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

72   Gele kaart voor Simon Cox
89   Gele kaart voor Joe Maguire
85   Doelpunt van John White
80   Luke Gambin
Reece Grego Cox
76   Gele kaart voor Timothee Dieng
71   Theo Robinson
Dru Yearwood
71   Michael John Kightly
Harry Charles Bunn
65   Gele kaart voor John White
57   George Francomb
Ashley Nathaniel-George
9   Doelpunt van Michael John Kightly (Simon Cox)
Kalender / Voetbaluitslagen
24/08 20:45 Bowers & Pitsea Bowers & Pitsea 1-0 Barking Barking Bowers & Pitsea - Barking
24/08 20:45 Tooting & Mitcham United Tooting & Mitcham United 2-1 Horley Town Horley Town Tooting & Mitcham United - Horley Town
24/08 20:45 United Services United Services 1-3 Sholing Sholing United Services - Sholing
24/08 20:45 Thetford Town Thetford Town 0-5 Godmanchester Rovers Godmanchester Rovers Thetford Town - Godmanchester Rovers
24/08 20:45 Coggeshall Town Coggeshall Town 0-0 Witham Town Witham Town Coggeshall Town - Witham Town
25/08 12:00 FC Romania FC Romania 2-0 Grays Athletic Grays Athletic FC Romania - Grays Athletic
25/08 13:30 Prestwich Heys Prestwich Heys 0-2 Radcliffe Borough Radcliffe Borough Prestwich Heys - Radcliffe Borough
25/08 16:00 Hamworthy United FC Hamworthy United FC 1-0 AFC Totton AFC Totton Hamworthy United FC - AFC Totton
25/08 16:00 Fleet Town Fleet Town 3-1 Petersfield Town Petersfield Town Fleet Town - Petersfield Town
25/08 16:00 Winchester City Winchester City 1-0 Bournemouth FC Bournemouth FC Winchester City - Bournemouth FC
25/08 16:00 Moneyfields Moneyfields 3-1 Andover New Street Andover New Street Moneyfields - Andover New Street
25/08 16:00 Binfield Binfield 2-1 Brockenhurst Brockenhurst Binfield - Brockenhurst
25/08 16:00 Runcorn Linnets Runcorn Linnets 1-2 Maltby Main Maltby Main Runcorn Linnets - Maltby Main
25/08 16:00 Kendal Town Kendal Town 1-1 Selby Town FC Selby Town FC Kendal Town - Selby Town FC
25/08 16:00 Buckland Athletic Buckland Athletic 2-0 Mangotsfield United Mangotsfield United Buckland Athletic - Mangotsfield United
25/08 16:00 Willand Rovers Willand Rovers 1-2 Street Street Willand Rovers - Street
25/08 16:00 Cheddar Cheddar 0-3 Yate Town Yate Town Cheddar - Yate Town
25/08 16:00 Westbury United Westbury United 3-0 Saltash United Saltash United Westbury United - Saltash United
25/08 16:00 Portland United Portland United 0-2 Bitton AFC Bitton AFC Portland United - Bitton AFC
25/08 16:00 Plymouth Parkway Plymouth Parkway 1-0 Larkhall Athletic FC Larkhall Athletic FC Plymouth Parkway - Larkhall Athletic FC
25/08 16:00 Hallen Hallen 0-5 Bridport FC Bridport FC Hallen - Bridport FC
25/08 16:00 Bradford Town Bradford Town 0-1 Paulton Rovers Paulton Rovers Bradford Town - Paulton Rovers
25/08 16:00 Thatcham Town Thatcham Town 0-0 Bemerton Heath Harlequins Bemerton Heath Harlequins Thatcham Town - Bemerton Heath Harlequins
25/08 16:00 Sevenoaks Town Sevenoaks Town 1-0 Bedfont Sports Bedfont Sports Sevenoaks Town - Bedfont Sports
25/08 16:00 Balham Balham 0-2 Thamesmead Town Thamesmead Town Balham - Thamesmead Town
25/08 16:00 Colney Heath Colney Heath 1-3 Cinderford Town Cinderford Town Colney Heath - Cinderford Town
25/08 16:00 Brimscombe & Thrupp Brimscombe & Thrupp 0-7 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United Brimscombe & Thrupp - Hayes & Yeading United
25/08 16:00 Walton Casuals Walton Casuals 6-0 Shoreham Shoreham Walton Casuals - Shoreham
25/08 16:00 Sittingbourne Sittingbourne 2-0 Bearsted Bearsted Sittingbourne - Bearsted
25/08 16:00 Cobham Cobham 1-3 Egham Egham Cobham - Egham
25/08 16:00 AFC Croydon Athletic AFC Croydon Athletic 1-1 Hanworth Villa Hanworth Villa AFC Croydon Athletic - Hanworth Villa
25/08 16:00 Raynes Park Vale Raynes Park Vale 1-1 Spelthorne Sports Spelthorne Sports Raynes Park Vale - Spelthorne Sports
25/08 16:00 Ashford United Ashford United 0-2 Horsham YMCA Horsham YMCA Ashford United - Horsham YMCA
25/08 16:00 Uckfield Town Uckfield Town 4-1 Broadfields United Broadfields United Uckfield Town - Broadfields United
25/08 16:00 Greenwich Borough Greenwich Borough 3-7 Lancing Lancing Greenwich Borough - Lancing
25/08 16:00 Loxwood Loxwood 1-1 Erith Town Erith Town Loxwood - Erith Town
25/08 16:00 Whyteleafe Whyteleafe 1-1 Saltdean United Saltdean United Whyteleafe - Saltdean United
25/08 16:00 Corinthian-Casuals Corinthian-Casuals 6-0 Croydon Croydon Corinthian-Casuals - Croydon
25/08 16:00 CB Hounslow United CB Hounslow United 0-2 Whitstable Town Whitstable Town CB Hounslow United - Whitstable Town
25/08 16:00 Cray Wanderers Cray Wanderers 1-1 Rusthall Rusthall Cray Wanderers - Rusthall
25/08 16:00 Faversham Town Faversham Town 4-1 Hackney Wick Hackney Wick Faversham Town - Hackney Wick
25/08 16:00 Slimbridge Slimbridge 1-1 Wantage Town Wantage Town Slimbridge - Wantage Town
25/08 16:00 Wednesfield Wednesfield 2-2 Chasetown Chasetown Wednesfield - Chasetown
25/08 16:00 Chipstead Chipstead 0-1 Corinthian Corinthian Chipstead - Corinthian
25/08 16:00 Hythe Town Hythe Town 3-0 Worthing United Worthing United Hythe Town - Worthing United
25/08 16:00 Ramsgate Ramsgate 2-1 Chatham Town Chatham Town Ramsgate - Chatham Town
25/08 16:00 Salisbury Salisbury 6-0 Hamble Club Hamble Club Salisbury - Hamble Club
25/08 16:00 Lymington Town Lymington Town 2-0 Frimley Green Frimley Green Lymington Town - Frimley Green
25/08 16:00 AFC Stoneham AFC Stoneham 2-0 Westfield Westfield AFC Stoneham - Westfield
25/08 16:00 Baffins Milton Rovers Baffins Milton Rovers 1-4 Hartley Wintney Hartley Wintney Baffins Milton Rovers - Hartley Wintney
25/08 16:00 Melksham Town Melksham Town 1-0 Blackfield & Langley Blackfield & Langley Melksham Town - Blackfield & Langley
25/08 16:00 Ascot United Ascot United 0-3 Horndean Horndean Ascot United - Horndean
25/08 16:00 Bodmin Town Bodmin Town 2-2 Cadbury Heath Cadbury Heath Bodmin Town - Cadbury Heath
25/08 16:00 Barnstaple Town Barnstaple Town 0-1 Shaftesbury Town Shaftesbury Town Barnstaple Town - Shaftesbury Town
25/08 16:00 Felixstowe & Walton United Felixstowe & Walton United 0-1 Waltham Forest Waltham Forest Felixstowe & Walton United - Waltham Forest
25/08 16:00 Daventry Town Daventry Town 7-5 Yaxley FC Yaxley FC Daventry Town - Yaxley FC
25/08 16:00 Wimborne Town Wimborne Town 6-0 Newport Isle of Wight FC Newport Isle of Wight FC Wimborne Town - Newport Isle of Wight FC
25/08 16:00 FC Clacton FC Clacton 2-4 Ware Ware FC Clacton - Ware
25/08 16:00 Consett AFC Consett AFC 5-2 Seaham Red Star Seaham Red Star Consett AFC - Seaham Red Star
25/08 16:00 Haringey Borough Haringey Borough 1-0 Stanway Rovers FC Stanway Rovers FC Haringey Borough - Stanway Rovers FC
25/08 16:00 Newhaven Newhaven 0-2 Pagham Pagham Newhaven - Pagham
25/08 16:00 Beckenham Town Beckenham Town 2-2 Epsom & Ewell FC Epsom & Ewell FC Beckenham Town - Epsom & Ewell FC
25/08 16:00 Rugby Town Rugby Town 1-0 Evesham United Evesham United Rugby Town - Evesham United
25/08 16:00 Haughmond Haughmond 1-1 Market Drayton Town Market Drayton Town Haughmond - Market Drayton Town
25/08 16:00 Kimberley Miners Welfare Kimberley Miners Welfare 0-2 Oadby Town Oadby Town Kimberley Miners Welfare - Oadby Town
25/08 16:00 Staveley MW Staveley MW 3-0 Lutterworth Town Lutterworth Town Staveley MW - Lutterworth Town
25/08 16:00 Northwood Northwood 3-1 Longlevens Longlevens Northwood - Longlevens
25/08 16:00 Thame United Thame United 0-2 Berkhamsted Berkhamsted Thame United - Berkhamsted
25/08 16:00 Harpenden Town Harpenden Town 0-6 Leverstock Green Leverstock Green Harpenden Town - Leverstock Green
25/08 16:00 Three Bridges Three Bridges 2-3 Phoenix Sports Phoenix Sports Three Bridges - Phoenix Sports
25/08 16:00 Arundel FC Arundel FC 1-7 Herne Bay Herne Bay Arundel FC - Herne Bay
25/08 16:00 Newcastle Benfield FC Newcastle Benfield FC 1-0 West Auckland Town West Auckland Town Newcastle Benfield FC - West Auckland Town
25/08 16:00 Heybridge Swifts Heybridge Swifts 3-0 West Essex West Essex Heybridge Swifts - West Essex
25/08 16:00 Long Melford Long Melford 3-1 St Margaretsbury St Margaretsbury Long Melford - St Margaretsbury
25/08 16:00 Haverhill Rovers Haverhill Rovers 2-1 Maldon & Tiptree Maldon & Tiptree Haverhill Rovers - Maldon & Tiptree
25/08 16:00 Brantham Athletic Brantham Athletic 1-0 Welwyn Garden City Welwyn Garden City Brantham Athletic - Welwyn Garden City
25/08 16:00 Grimsby Borough Grimsby Borough 1-0 Long Eaton United FC Long Eaton United FC Grimsby Borough - Long Eaton United FC
25/08 16:00 Chalfont St Peter Chalfont St Peter 1-0 London Lions London Lions Chalfont St Peter - London Lions
25/08 16:00 Cirencester Town Cirencester Town 5-0 Windsor Windsor Cirencester Town - Windsor
25/08 16:00 Litherland Remyca Litherland Remyca Geannuleerd Leek Town Leek Town Litherland Remyca - Leek Town
25/08 16:00 Ossett United Ossett United 2-2 Mossley Mossley Ossett United - Mossley
25/08 16:00 North Leigh North Leigh 2-4 Hanwell Town Hanwell Town North Leigh - Hanwell Town
25/08 16:00 East Grinstead Town East Grinstead Town 1-0 South Park South Park East Grinstead Town - South Park
25/08 16:00 Molesey FC Molesey FC 0-0 Lewes Lewes Molesey FC - Lewes
25/08 16:00 Carshalton Athletic Carshalton Athletic 0-1 Horsham Horsham Carshalton Athletic - Horsham
25/08 16:00 Hastings United Hastings United 3-2 VCD Athletic VCD Athletic Hastings United - VCD Athletic
25/08 16:00 Bideford Bideford 2-2 Bristol Manor Farm Bristol Manor Farm Bideford - Bristol Manor Farm
25/08 16:00 Knaresborough Town Knaresborough Town 5-1 Blyth AFC Blyth AFC Knaresborough Town - Blyth AFC
25/08 16:00 Bridlington Town Bridlington Town 1-2 Garforth Town Garforth Town Bridlington Town - Garforth Town
25/08 16:00 Dunston Dunston 4-2 Pontefract Collieries Pontefract Collieries Dunston - Pontefract Collieries
25/08 16:00 Morpeth Town Morpeth Town 1-0 Marske United Marske United Morpeth Town - Marske United
25/08 16:00 Prescot Cables Prescot Cables 1-2 Irlam Irlam Prescot Cables - Irlam
25/08 16:00 Stocksbridge Park Steels Stocksbridge Park Steels 1-3 Bamber Bridge Bamber Bridge Stocksbridge Park Steels - Bamber Bridge
25/08 16:00 Brighouse Town Brighouse Town 0-2 Parkgate Parkgate Brighouse Town - Parkgate
25/08 16:00 Droylsden Droylsden 4-4 Squires Gate Squires Gate Droylsden - Squires Gate
25/08 16:00 Frickley Athletic Frickley Athletic 10-1 Liversedge Liversedge Frickley Athletic - Liversedge
25/08 16:00 AFC Darwen AFC Darwen 1-4 Trafford Trafford AFC Darwen - Trafford
25/08 16:00 City of Liverpool City of Liverpool 1-1 Glossop North End FC Glossop North End FC City of Liverpool - Glossop North End FC
25/08 16:00 Beaconsfield SYCOB Beaconsfield SYCOB 2-0 Uxbridge Uxbridge Beaconsfield SYCOB - Uxbridge
25/08 16:00 Didcot Town Didcot Town 1-1 Aylesbury FC Aylesbury FC Didcot Town - Aylesbury FC
25/08 16:00 Atherton Collieries Atherton Collieries 2-1 Colwyn Bay Colwyn Bay Atherton Collieries - Colwyn Bay
25/08 16:00 Kidsgrove Athletic Kidsgrove Athletic 1-1 Ramsbottom United Ramsbottom United Kidsgrove Athletic - Ramsbottom United
25/08 16:00 Tadcaster Tadcaster 4-1 Shildon AFC Shildon AFC Tadcaster - Shildon AFC
25/08 16:00 Hyde Hyde 5-1 Sheffield Sheffield Hyde - Sheffield
25/08 16:00 Sutton Coldfield Town Sutton Coldfield Town 3-0 Gresley Gresley Sutton Coldfield Town - Gresley
25/08 16:00 Alvechurch Alvechurch 4-3 Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting Alvechurch - Bromsgrove Sporting
25/08 16:00 Belper Town Belper Town 2-1 Lincoln United Lincoln United Belper Town - Lincoln United
25/08 16:00 Stamford Stamford 1-1 Peterborough Sports Peterborough Sports Stamford - Peterborough Sports
25/08 16:00 Corby Town Corby Town 3-3 Dunstable Town Dunstable Town Corby Town - Dunstable Town
25/08 16:00 Bedford Town Bedford Town 4-1 Dereham Town Dereham Town Bedford Town - Dereham Town
25/08 16:00 Waltham Abbey Waltham Abbey 0-2 Bury Town Bury Town Waltham Abbey - Bury Town
25/08 16:00 AFC Sudbury AFC Sudbury 2-0 Mildenhall Town FC Mildenhall Town FC AFC Sudbury - Mildenhall Town FC
25/08 16:00 Aveley Aveley 0-2 Potters Bar Town Potters Bar Town Aveley - Potters Bar Town
25/08 16:00 Hertford Town Hertford Town 5-3 Tilbury Tilbury Hertford Town - Tilbury
25/08 16:00 Cheshunt Cheshunt 1-0 Canvey Island Canvey Island Cheshunt - Canvey Island
25/08 16:00 AFC Dunstable AFC Dunstable 0-0 Swindon Supermarine Swindon Supermarine AFC Dunstable - Swindon Supermarine
25/08 16:00 Kidlington Kidlington 0-1 Marlow Marlow Kidlington - Marlow
25/08 16:00 Stourport Swifts Stourport Swifts 2-1 Sporting Khalsa Sporting Khalsa Stourport Swifts - Sporting Khalsa
25/08 16:00 Malvern Town Malvern Town 1-2 Racing Club Warwick Racing Club Warwick Malvern Town - Racing Club Warwick
25/08 16:00 Bedworth United Bedworth United 1-3 Atherstone Town Atherstone Town Bedworth United - Atherstone Town
25/08 16:00 Deeping Rangers Deeping Rangers 1-1 AFC Rushden & Diamonds AFC Rushden & Diamonds Deeping Rangers - AFC Rushden & Diamonds
25/08 16:00 Harborough Town Harborough Town 1-2 Cambridge City Cambridge City Harborough Town - Cambridge City
25/08 16:00 Crawley Green Crawley Green 2-3 Aylesbury United Aylesbury United Crawley Green - Aylesbury United
25/08 16:00 Desborough Town Desborough Town 0-3 Kempston Rovers Kempston Rovers Desborough Town - Kempston Rovers
25/08 16:00 Histon Histon 1-1 Eynesbury Rovers Eynesbury Rovers Histon - Eynesbury Rovers
25/08 16:00 Barton Rovers Barton Rovers 3-2 Rothwell Corinthians Rothwell Corinthians Barton Rovers - Rothwell Corinthians
25/08 16:00 Spalding United Spalding United 3-2 Wellingborough Town Wellingborough Town Spalding United - Wellingborough Town
25/08 16:00 Woodbridge Town Woodbridge Town 5-1 Hadleigh United Hadleigh United Woodbridge Town - Hadleigh United
25/08 16:00 Basildon United Basildon United 2-1 Whitton United Whitton United Basildon United - Whitton United
25/08 16:00 Great Wakering Rovers Great Wakering Rovers 4-1 Leyton Athletic Leyton Athletic Great Wakering Rovers - Leyton Athletic
25/08 16:00 Newmarket Town Newmarket Town 2-1 Hullbridge Sports Hullbridge Sports Newmarket Town - Hullbridge Sports
25/08 16:00 Saffron Walden Town FC Saffron Walden Town FC 4-1 Hoddesdon Town Hoddesdon Town Saffron Walden Town FC - Hoddesdon Town
25/08 16:00 Clitheroe Clitheroe 6-6 Sunderland RCA Sunderland RCA Clitheroe - Sunderland RCA
25/08 16:00 Brentwood Town Brentwood Town 1-1 Sporting Bengal United Sporting Bengal United Brentwood Town - Sporting Bengal United
25/08 16:00 Wootton Bassett Town Wootton Bassett Town 0-0 Lydney Town Lydney Town Wootton Bassett Town - Lydney Town
25/08 16:00 Easington Sports Easington Sports 1-2 Chipping Sodbury Town Chipping Sodbury Town Easington Sports - Chipping Sodbury Town
25/08 16:00 Sileby Rangers Sileby Rangers 1-1 Wisbech Town Wisbech Town Sileby Rangers - Wisbech Town
25/08 16:00 Quorn Quorn 3-2 South Normanton Athletic South Normanton Athletic Quorn - South Normanton Athletic
25/08 16:00 Romulus Romulus 4-0 Newcastle Town Newcastle Town Romulus - Newcastle Town
25/08 16:00 Walsall Wood Walsall Wood 2-1 Whitchurch Alport Whitchurch Alport Walsall Wood - Whitchurch Alport
25/08 16:00 Highgate United Highgate United 3-0 Leicester Road Leicester Road Highgate United - Leicester Road
25/08 16:00 Loughborough Dynamo Loughborough Dynamo 2-4 Bottesford Town Bottesford Town Loughborough Dynamo - Bottesford Town
25/08 16:00 Loughborough University Loughborough University 3-3 Cleethorpes Town Cleethorpes Town Loughborough University - Cleethorpes Town
25/08 16:00 AFC Mansfield AFC Mansfield 1-0 Rainworth Miners Welfare Rainworth Miners Welfare AFC Mansfield - Rainworth Miners Welfare
25/08 16:00 Albion Sports Albion Sports 2-2 Guisborough Town Guisborough Town Albion Sports - Guisborough Town
25/08 16:00 Ashton Athletic Ashton Athletic 2-1 Skelmersdale United Skelmersdale United Ashton Athletic - Skelmersdale United
25/08 16:00 Burscough Burscough 2-0 Northwich Victoria Northwich Victoria Burscough - Northwich Victoria
25/08 16:00 Anstey Nomads Anstey Nomads 4-1 Clipstone Clipstone Anstey Nomads - Clipstone
25/08 16:00 Bishops Cleeve Bishops Cleeve 5-2 North Greenford United North Greenford United Bishops Cleeve - North Greenford United
25/08 16:00 Whitley Bay FC Whitley Bay FC 6-1 Barnoldswick Town Barnoldswick Town Whitley Bay FC - Barnoldswick Town
25/08 16:00 Penistone Church Penistone Church 1-3 Runcorn Town Runcorn Town Penistone Church - Runcorn Town
25/08 16:00 Worksop Parramore Worksop Parramore 0-1 Congleton Town FC Congleton Town FC Worksop Parramore - Congleton Town FC
25/08 16:00 Ardley United Ardley United 2-4 Burnham Burnham Ardley United - Burnham
25/08 18:00 Pickering Town CFC Pickering Town CFC 0-4 Colne FC Colne FC Pickering Town CFC - Colne FC
26/08 15:00 Stansted Stansted 0-1 Takeley Takeley Stansted - Takeley
26/08 16:00 Cray Valley (PM) Cray Valley (PM) 4-1 Ashford Town (Middlesex) Ashford Town (Middlesex) Cray Valley (PM) - Ashford Town (Middlesex)
26/08 16:00 Romford Romford 3-2 Baldock Town Baldock Town Romford - Baldock Town
26/08 16:00 Worksop Town Worksop Town 2-1 Carlton Town Carlton Town Worksop Town - Carlton Town
27/08 16:00 Brackley Town Saints Brackley Town Saints 0-0 Hadley Hadley Brackley Town Saints - Hadley
04/09 20:45 Biggleswade Biggleswade 3-5 Soham Town Rangers Soham Town Rangers Biggleswade - Soham Town Rangers
04/09 20:45 Charnock Richard Charnock Richard 2-2 Leek Town Leek Town Charnock Richard - Leek Town
09/11 20:55 Haringey Borough Haringey Borough 0-1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon Haringey Borough - AFC Wimbledon
10/11 13:30 Maidenhead United Maidenhead United 0-4 Portsmouth Portsmouth Maidenhead United - Portsmouth
10/11 16:00 Plymouth Argyle Plymouth Argyle 1-0 Stevenage Stevenage Plymouth Argyle - Stevenage
10/11 16:00 Maidstone United Maidstone United 2-1 Macclesfield Town Macclesfield Town Maidstone United - Macclesfield Town
10/11 16:00 Exeter City Exeter City 2-3 Blackpool Blackpool Exeter City - Blackpool
10/11 16:00 Southend United Southend United 1-1 Crawley Town Crawley Town Southend United - Crawley Town
10/11 16:00 Yeovil Town Yeovil Town 1-3 Stockport Stockport Yeovil Town - Stockport
10/11 16:00 Oxford Utd Oxford Utd 0-0 Forest Green Rovers Forest Green Rovers Oxford Utd - Forest Green Rovers
10/11 16:00 Rochdale Rochdale 2-1 Gateshead Gateshead Rochdale - Gateshead
10/11 16:00 Swindon Town Swindon Town 2-1 York City York City Swindon Town - York City
10/11 16:00 Sourbrodt Sourbrodt 2-0 Boreham Wood Boreham Wood Sourbrodt - Boreham Wood
10/11 16:00 Barnsley Barnsley 4-0 Notts County Notts County Barnsley - Notts County
10/11 16:00 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 0-1 Carlisle United F.C. Carlisle United F.C. Crewe Alexandra - Carlisle United F.C.
10/11 16:00 Chesterfield Chesterfield 1-1 Billericay Town Billericay Town Chesterfield - Billericay Town
10/11 16:00 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 3-3 Oxford City Oxford City Tranmere Rovers - Oxford City
10/11 16:00 Morecambe Morecambe 0-0 Halifax Town Halifax Town Morecambe - Halifax Town
10/11 16:00 Lincoln Lincoln 3-2 Northampton Town Northampton Town Lincoln - Northampton Town
10/11 16:00 Grimsby Town Grimsby Town 3-1 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons Grimsby Town - Milton Keynes Dons
10/11 16:00 Aldershot Town Aldershot Town 1-1 Bradford City Bradford City Aldershot Town - Bradford City
10/11 16:00 Ebbsfleet United Ebbsfleet United 0-0 Cheltenham Town Cheltenham Town Ebbsfleet United - Cheltenham Town
10/11 16:00 Metropolitan Police Metropolitan Police 0-2 Newport County Newport County Metropolitan Police - Newport County
10/11 16:00 Bury Bury 5-0 Dover Athletic Dover Athletic Bury - Dover Athletic
10/11 16:00 Bromley Bromley 1-3 Peterborough United Peterborough United Bromley - Peterborough United
10/11 16:00 Torquay Torquay 0-1 Woking Woking Torquay - Woking
10/11 16:00 Sutton United Sutton United 0-0 Slough Town Slough Town Sutton United - Slough Town
10/11 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-0 Colchester United Colchester United Accrington Stanley - Colchester United
10/11 16:00 Luton Town Luton Town 2-0 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers Luton Town - Wycombe Wanderers
10/11 16:00 Walsall Walsall 3-2 Coventry City Coventry City Walsall - Coventry City
10/11 16:00 Scunthorpe Scunthorpe 2-1 Burton Albion Burton Albion Scunthorpe - Burton Albion
10/11 16:00 Gillingham Gillingham 0-0 Hartlepool Hartlepool Gillingham - Hartlepool
11/11 13:45 Mansfield Town Mansfield Town 1-1 Charlton Athletic Charlton Athletic Mansfield Town - Charlton Athletic
11/11 13:45 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 0-2 Wrexham Wrexham Weston-super-Mare - Wrexham
11/11 13:45 Alfreton Town Alfreton Town 1-4 Fleetwood Town Fleetwood Town Alfreton Town - Fleetwood Town
11/11 13:45 Chorley Chorley 2-2 Doncaster Rovers Doncaster Rovers Chorley - Doncaster Rovers
11/11 13:45 Shrewsbury Shrewsbury 1-1 Salford City Salford City Shrewsbury - Salford City
11/11 13:45 Barnet Barnet 1-1 Bristol Rovers Bristol Rovers Barnet - Bristol Rovers
11/11 13:45 Hitchin Town Hitchin Town 0-2 Solihull Moors Solihull Moors Hitchin Town - Solihull Moors
11/11 13:45 Guiseley Guiseley 4-3 Cambridge United Cambridge United Guiseley - Cambridge United
11/11 15:30 Port Vale Port Vale 1-2 Sunderland Sunderland Port Vale - Sunderland
12/11 20:45 Hampton & Richmond Hampton & Richmond 1-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. Hampton & Richmond - Oldham Athletic A.F.C.
Topschutters
  Speler Goals
1. Alfreton Town Denton 5
2. Doncaster Rovers May 4
3. Boston Utd Tshimanga 3
4. Doncaster Rovers Kane 3
5. Billericay Town Ademola 3
6. Charlton Athletic Taylor 3
7. Fleetwood Town Madden 2
8. Cambridge United Ibehre 2
9. Peterborough United Godden 2
10. Solihull Moors Yussuf 2