Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Ural - Gazovik Orenburg ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 4213
   Einde 
90+1

Gele kaart voor Vladimir Iljin

89

Doelpunt van Silvije Begić


Jouw oordeel?
86

Doelpunt van Nikolai Dimitrov (Vladimir Iljin)


Jouw oordeel?
84

Gele kaart voor Artem Fidler

62

Gele kaart voor Andrey Malykh

RUST
Ural - Gazovik Orenburg: 1-0

Speel even voor coach. Wie zou jij vervangen?Klik op het rode pijltje naast de speler die je zou vervangen. Klik op het groene pijltje naast de speler die je zou inbrengen.
Wat vind je van de match? Laat het weten in de Reacties.

45

Gele kaart voor Danijel Miškić

31

Doelpunt van Nikolai Dimitrov (Othman El Kabir)


Jouw oordeel?
1

Ural-Gazovik Orenburg: 0-0

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Live

Jupiler Pro LeagueUnibet
 14:30 Anderlecht Anderlecht - Club Brugge Club Brugge
2.80 3.45 2.50
 18:00 KRC Genk KRC Genk - Antwerp Antwerp
1.69 3.75 5.50
 20:00 Sint-Truiden Sint-Truiden - Charleroi Charleroi
2.20 3.50 3.30
1e klasse BUnibet
 16:00 Tubeke Tubeke - OH Leuven OH Leuven
2.70 3.25 2.45
BundesligaBetfirst
 15:30 Hannover 96 Hannover 96 - Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4.55 3.90 1.80
 18:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1.87 3.95 4.15
Premier LeagueBetfirst
 15:05 Arsenal Arsenal - Southampton Southampton
1.53 4.55 6.55
 15:05 Manchester United Manchester United - Liverpool FC Liverpool FC
3.15 3.50 2.35
Ligue 1Betfirst
 15:00 Montpellier Montpellier - Reims Reims
2.30 3.00 3.60
 15:00 Nantes Nantes - Bordeaux Bordeaux
2.00 3.35 4.10
 15:00 Toulouse Toulouse - Caen Caen
1.87 3.50 4.50
 17:00 Rennes Rennes - Marseille Marseille
2.90 3.30 2.50
 21:00 Monaco Monaco - Lyon Lyon
3.25 3.55 2.20
Serie ABetfirst
 12:30 Sampdoria Sampdoria - Cagliari Cagliari
1.80 3.60 4.85
 15:00 Bologna Bologna - Juventus Juventus
7.50 4.35 1.48
 15:00 Chievo Chievo - Genoa Genoa
3.40 3.30 2.30
 15:00 Sassuolo Sassuolo - SPAL SPAL
2.00 3.45 3.95
 18:00 Parma Parma - Napoli Napoli
7.75 4.55 1.45
 20:30 Fiorentina Fiorentina - Inter Milaan Inter Milaan
2.80 3.20 2.75
Nederlandse EredivisieBetfirst
 12:15 ADO Den Haag ADO Den Haag - Ajax Ajax
13.00 7.25 1.19
 14:30 PSV PSV - Feyenoord Feyenoord
1.57 4.50 5.25
 14:30 Emmen Emmen - Vitesse Vitesse
4.00 3.60 1.91
 16:45 Willem II Willem II - AZ Alkmaar AZ Alkmaar
5.55 4.30 1.57
Primeira LigaBetfirst
 16:30 CD Santa Clara CD Santa Clara - Nacional Nacional
2.15 3.50 3.35
 18:30 Boavista Boavista - Rio Ave Rio Ave
2.25 3.30 3.40
Scottish Premier LeagueBetfirst
 13:15 Hamilton Academical Hamilton Academical - Rangers FC Rangers FC
 16:00 Celtic Glasgow Celtic Glasgow - Motherwell Motherwell
Primera DivisionBetfirst
 12:00 CD Leganés CD Leganés - Valencia CF Valencia CF
2.80 3.05 2.80
 16:15 Atlético Madrid Atlético Madrid - Villarreal Villarreal
1.56 4.05 6.85
 18:30 Valladolid Valladolid - Real Betis Real Betis
2.65 3.20 2.90
 20:45 Levante Levante - Real Madrid Real Madrid
6.00 4.70 1.51
2. BundesligaBetfirst
 13:30 Jahn Regensburg Jahn Regensburg - Hamburger SV Hamburger SV
3.00 3.45 2.35
 13:30 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue - MSV Duisburg MSV Duisburg
2.25 3.15 3.40
 13:30 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg - Padernborn 07 Padernborn 07
2.70 3.45 2.50
League CupBetfirst
 17:30 Chelsea Chelsea - Manchester City Manchester City
5.45 4.40 1.56
Serie BBetfirst
 21:00 Livorno Livorno - Venezia Venezia
2.35 2.85 3.40
Eerste DivisieBetfirst
 14:30 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
1.87 3.75 3.75
Segunda LigaBetfirst
 12:15 Benfica Benfica - CD Cova Piedade CD Cova Piedade
1.45 4.15 7.00
 12:15 SC Farense SC Farense - Paços de Ferreira Paços de Ferreira
4.95 3.35 1.77
 16:00 Arouca Arouca - Porto Porto
1.95 3.35 4.00
 16:00 Academico Viseu FC Academico Viseu FC - Braga Braga
2.10 3.15 3.65
 18:00 Vitória Guimarães Vitória Guimarães - Varzim Varzim
2.20 3.10 3.45
 21:00 Estoril Estoril - Aca.Coimbra Aca.Coimbra
2.05 3.15 3.80
Segunda DivisionBetfirst
 12:00 Sporting Gijon Sporting Gijon - Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
1.61 3.70 6.05
 16:00 Almeria Almeria - Córdoba CF Córdoba CF
1.61 3.80 6.15
 18:00 Malaga Malaga - Deportivo Deportivo
2.60 2.85 3.20
 18:00 Lugo Lugo - Elche CF Elche CF
2.25 3.10 3.45
 20:00 Extremadura UD Extremadura UD - Numancia Numancia
2.40 3.00 3.25

Ural

Gregor Balažic    
Mikhail Merkulov    
Othman El Kabir   31    
Eric Cosmin Bicfalvi    
Yaroslav Godzyur    
Artem Fidler   84    
Sergey Bryzgalov    
Denis Kulakov    
Nikolai Dimitrov   31   86    
Andrei Panyukov   78    
Petrus Boumal Mayega   74    
Bank
Vladimir Iljin   86   90+1   74    
Yuri Bavin   78    
Vladislav Poletaev    
Artem Yusupov    
Dominik Dinga    
Giorgy Chanturia    
Dzhamaldin Khodzhaniyazov    
Aleksey Evseev    
Alexandr Dantsev    
Aleksandr Tarkhanov  

Gazovik Orenburg

Aleksey Sutormin    
Aleksandr Dovbnya    
Danijel Miškić   45    
Dmitri Andreev    
Andrey Malykh   62    
Silvije Begić   89    
Mikhail Sivakov    
Nikita Malyarov    
Sergey Terekhov    
Artyom Kulishev   56    
Bank
Djordje Despotovic   56    
Ricardo Alves Coelho da Silva   87    
Aleksandr Rudenko    
Vitaliy Shakhov    
Evgeny Frolov    
Robert Evdokimov  
Kalender / Voetbaluitslagen
09/11 17:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala Arsenal Tula - Anzhi Makhachkala
10/11 12:00 Ural Ural 2-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg Ural - Gazovik Orenburg
10/11 14:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 1-2 Terek Grozny Terek Grozny Kriliya Sovetov - Terek Grozny
10/11 17:00 Rostov FK Rostov FK 0-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou Rostov FK - Dinamo Moskou
11/11 12:00 Ufa Ufa 2-0 Spartak Moskou Spartak Moskou Ufa - Spartak Moskou
11/11 14:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-0 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Rubin Kazan - Lokomotiv Moskou
11/11 17:00 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-0 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg CSKA Moskou - Zenit St Petersburg
12/05 00:00 Yenisey Yenisey - Krasnodar Krasnodar Yenisey - Krasnodar
Betfirst 5.10 3.40 1.71
Stand
  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 17 34
2. Krasnodar Krasnodar 17 33
3. CSKA Moskou CSKA Moskou 17 30
4. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 17 28
5. Spartak Moskou Spartak Moskou 17 28
6. Rubin Kazan Rubin Kazan 17 25
7. Rostov FK Rostov FK 17 24
8. Terek Grozny Terek Grozny 17 23
Topschutters

Geen doelpunten