Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Numancia - Rayo Majadahonda ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 2953

Beoordeel

Numancia   Rayo Majadahonda
Juan Carlos -
Francisco Javier Atienza Valverde   90' -
Markel Etxeberria Mendiola   32'   75' -
Pape Maly Diamanka -
Alberto Escasi Oliva -
Marc Mateu Sanjuán -
Alejandro Sanz Sainz -
Francisco José Villalba Rodrigo   90+5' -
Guillermo Fernández Hierro   57' -
Alain Oiartzun Aguilar -
Unai Medina Pérez   46' -
Borja Viguera Manzanares   90+5': ASSIST   57' -
Jordi Sánchez Ribas   75' -
 
Basilio Sancho Agudo -
Isaac Carcelén Valencia   18': PENALTY -
David Morillas Jiménez   61' -
Rafael López Gómez Rafa -
Francisco Miguel Varela Martín -
Aitor García Flores   75'   85' -
Óscar Valentín Martín Luengo   71' -
Enzo Alan Zidane Fernández   57' -
Aitor Ruibal García   75': ASSIST -
Federico Nicolas Varela   57' -
Ernesto Galán Iñigo   90+4'   71' -
Jeisson Enrique Martínez Aranibar   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
16/11 21:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 2-2 Granada Granada UD Las Palmas - Granada
17/11 16:00 Malaga Malaga 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Malaga - Gimnàstic Tarragona
17/11 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-4 Extremadura UD Extremadura UD Reus Deportiu - Extremadura UD
17/11 18:00 Osasuna Osasuna 2-0 Tenerife Tenerife Osasuna - Tenerife
17/11 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 2-2 Real Mallorca Real Mallorca Real Zaragoza - Real Mallorca
17/11 20:45 Real Oviedo Real Oviedo 2-1 Sporting Gijon Sporting Gijon Real Oviedo - Sporting Gijon
18/11 12:00 Numancia Numancia 1-2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Numancia - Rayo Majadahonda
18/11 16:00 Córdoba CF Córdoba CF 1-3 Cádiz CF Cádiz CF Córdoba CF - Cádiz CF
18/11 18:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-0 Elche CF Elche CF AD Alcorcon - Elche CF
18/11 18:00 Albacete Albacete 1-0 Lugo Lugo Albacete - Lugo
19/11 21:00 Almeria Almeria 1-1 Deportivo Deportivo Almeria - Deportivo
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37