Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Real Mallorca - Numancia ()

Son Moix Mallorca
Onbekend 0
Toeschouwers: 7194

Beoordeel

Real Mallorca   Numancia
Miquel Parera Pizá -
Francisco Javier Campos Coll -
Francisco Gámez López -
Antonio José Raillo Arenas -
Juan Sastre Vanrell -
Juan Diego Molina Martínez   61' -
Daniel Jose Rodríguez Vázquez   32' -
Ariday Cabrera Suárez   8'   44' -
Lago JúniorWakalibille   8': ASSIST -
Alejandro López de Groot   82' -
Marc Pedraza Sarto   71' -
Sergio Buenacasa Alba   44' -
Pablo Valcarce Vidal   61' -
Abdon Prats Bastidas   82' -
 
Juan Carlos -
Francisco Javier Atienza Valverde   69' -
Carlos Gutiérrez González -
Unai Medina Pérez   80' -
Pape Maly Diamanka -
Alberto Escasi Oliva -
Marc Mateu Sanjuán -
Francisco José Villalba Rodrigo -
Alain Oiartzun Aguilar   67'   67' -
Borja Viguera Manzanares   76' -
Yaw Yeboah -
Higinio Marín Escavy   87'   67' -
Jordi Sánchez Ribas   76' -
Ignacio Agustín Sánchez Romo   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
23/11 21:00 Granada Granada 1-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Granada - Sporting Gijon
24/11 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-2 Almeria Almeria Gimnàstic Tarragona - Almeria
24/11 18:00 Deportivo Deportivo 2-0 Osasuna Osasuna Deportivo - Osasuna
24/11 18:00 Lugo Lugo 2-1 Córdoba CF Córdoba CF Lugo - Córdoba CF
24/11 20:30 Cádiz CF Cádiz CF 4-1 UD Las Palmas UD Las Palmas Cádiz CF - UD Las Palmas
25/11 12:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Numancia Numancia Real Mallorca - Numancia
25/11 16:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-0 Malaga Malaga Extremadura UD - Malaga
25/11 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Oviedo - Reus Deportiu
25/11 18:00 Elche CF Elche CF 0-1 Albacete Albacete Elche CF - Albacete
25/11 20:00 Tenerife Tenerife 2-1 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Tenerife - Rayo Majadahonda
25/11 20:30 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-0 Real Zaragoza Real Zaragoza AD Alcorcon - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37
11. Almeria Almeria 25 34