Beker van Portugal

Word fan van Beker van Portugal!
Facebook
RSS Feed van Beker van Portugal Download kalender van Beker van Portugal

SC Espinho - Boavista ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend

Beoordeel

SC Espinho   Boavista
Rui Manuel Lagoela Nibra   2' -
João Fílipe Ferreira Mendonça Pinto -
Pedro Gonçalo Gonçalves Mesquita Cardoso   62' -
Gil Emanuel Viana Dias -
Luís Edgar Fernandes Abreu   22'   83' -
João Carlos Dias Correia   73' -
Jaime Filipe Machado Poulson   14' -
Paulo Santos -
Leonardo Cordeiro de Lima Silva   54' -
Wilson Raul Correia Rodrigues -
Vítor Hugo de Almeida Tavares -
João Maria Lemos Van Zeller   62' -
Godberg Barry Cooper   73' -
Pedro Manuel Gomes Oliveira de Almeida Pereira   83' -
 
João Carlos Araújo Fonseca Silva -
Rui Filipe Caetano Moura   55' -
Rafael Eduardo Costa   3': PENALTY -
Diogo Filipe Costa Rocha   77' -
Obiora Nwankwo   49' -
David Martins Simao   5' -
Rafael Guimarães Lopes   57'   75'   80' -
Galiano da Costa Mateus   65'   67' -
Gonçalo Bento Soares Cardoso -
Gabriel Nunes da Cunha   67' -
Matheus da Cunha Gomes   77' -
Federico Matías Falcone   88'   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
22/11 21:45 SL Benfica SL Benfica 2-1 Arouca Arouca SL Benfica - Arouca
24/11 15:30 CD Cova Piedade CD Cova Piedade 0-3 nv CD Aves CD Aves CD Cova Piedade - CD Aves
24/11 16:00 Lusitano FCV Lusitano FCV 1-4 Sporting Lissabon Sporting Lissabon Lusitano FCV - Sporting Lissabon
24/11 21:45 FC Porto FC Porto 2-0 Belenenses Belenenses FC Porto - Belenenses
25/11 15:30 Montalegre Montalegre 1-0 RD Agueda RD Agueda Montalegre - RD Agueda
25/11 15:30 Sporting Covilhã Sporting Covilhã 0-3 Moreirense Moreirense Sporting Covilhã - Moreirense
25/11 16:00 SC Espinho SC Espinho 0-4 Boavista Boavista SC Espinho - Boavista
25/11 16:00 Leixões Leixões 1-0 Anadia FC Anadia FC Leixões - Anadia FC
25/11 16:00 CD Tondela CD Tondela 7-0 Vale Formoso Vale Formoso CD Tondela - Vale Formoso
25/11 16:00 Paços de Ferreira Paços de Ferreira 3-1 Casa Pia AC Casa Pia AC Paços de Ferreira - Casa Pia AC
25/11 16:00 Penafiel Penafiel 1-4 Vitória Setúbal Vitória Setúbal Penafiel - Vitória Setúbal
25/11 16:00 Rio Ave Rio Ave 7-0 Silves FC Silves FC Rio Ave - Silves FC
25/11 16:00 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 0-2 Vitória Guimarães Vitória Guimarães CF Uniao Madeira - Vitória Guimarães
25/11 17:00 Mari­timo Funchal Mari­timo Funchal 0-3 Feirense Feirense Mari­timo Funchal - Feirense
25/11 18:00 CD Santa Clara CD Santa Clara 1-2 Chaves Chaves CD Santa Clara - Chaves
25/11 20:30 Braga Braga 2-1 SC Praiense SC Praiense Braga - SC Praiense
Topschutters