Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Tenerife - Rayo Majadahonda ()

Beoordeel

Tenerife   Rayo Majadahonda
Daniel Hernández Santos -
Samuel Geoffroy Camille -
Alberto Jiménez Benítez -
Luis Jesús Pérez Maqueda -
Jorge Sáenz de Miera Colmeiro   90+3' -
Jesus Manuel Santana Abreu   61': PENALTY   71' -
Bryan Josue Acosta Ramos   78' -
Filip Malbašić   76'   3': ASSIST -
Luis Milla Manzanares   23' -
Iker Undabarrena -
José Manuel García Naranjo   26'   3'   90' -
Joao Leandro Rodríguez González   71' -
Carlos Ruiz Arenaga   78' -
Tironne Del Pino Ramos   90' -
 
Basilio Sancho Agudo -
Isaac Carcelén Valencia   35' -
Ernesto Galán Iñigo -
David Morillas Jiménez   60' -
Rafael López Gómez Rafa   83'   14' -
Francisco Miguel Varela Martín -
Aitor García Flores -
Óscar Valentín Martín Luengo   65' -
Enzo Alan Zidane Fernández   37' -
Aitor Ruibal García -
Jorge García Torre   14' -
Federico Nicolas Varela   73': ASSIST   37' -
Antonio Martínez López   73'   65' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
23/11 21:00 Granada Granada 1-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Granada - Sporting Gijon
24/11 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-2 Almeria Almeria Gimnàstic Tarragona - Almeria
24/11 18:00 Deportivo Deportivo 2-0 Osasuna Osasuna Deportivo - Osasuna
24/11 18:00 Lugo Lugo 2-1 Córdoba CF Córdoba CF Lugo - Córdoba CF
24/11 20:30 Cádiz CF Cádiz CF 4-1 UD Las Palmas UD Las Palmas Cádiz CF - UD Las Palmas
25/11 12:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-0 Numancia Numancia Real Mallorca - Numancia
25/11 16:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-0 Malaga Malaga Extremadura UD - Malaga
25/11 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Oviedo - Reus Deportiu
25/11 18:00 Elche CF Elche CF 0-1 Albacete Albacete Elche CF - Albacete
25/11 20:00 Tenerife Tenerife 2-1 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Tenerife - Rayo Majadahonda
25/11 20:30 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-0 Real Zaragoza Real Zaragoza AD Alcorcon - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37