Beker van België Beker van België

Word fan van Beker van België!
Facebook
RSS Feed van Beker van België Download kalender van Beker van België

Charleroi - KRC Genk ()

Betfirst
Stade du Pays de Charleroi
België bld Zoé Drion 19 Charleroi 6000
Toeschouwers: 7961

Beoordeel

Charleroi   KRC Genk
Nicolas Penneteau -
Gabrielle Angella -
Dorian Dessoleil -
Stergos Marinos -
Steeven Willems   35': ASSIST   82' -
Cristian Benavente Bristol -
Gaëtan Hendrickx -
Marco Ilaimaharitra -
David Boris Philippe Henen   70' -
Victor James Osimhen -
Ali Gholizadeh   35'   80' -
Massimo Bruno   70' -
Jérémy Perbet   80' -
Nurio Domingos Matias Fortuna   82' -
 
Danny Vukovic -
Joseph Aidoo -
Sebastien Dewaest   47'   54' -
Bojan Nastic   46' -
Bryan Heynen   68' -
Ruslan Malinovskiy   90+5': ASSIST -
Joakim Mæhle   77' -
Dieumerci Ndongala   77': ASSIST -
Ibrahima Seck -
Zinho Gano   90+5' -
Joseph Paintsil   19'   82' -
Jere Uronen   46' -
Sander Berge   68' -
Leandro Trossard   82' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
04/12 20:30 KV Kortrijk KV Kortrijk 1-0 Zulte Waregem Zulte Waregem KV Kortrijk - Zulte Waregem
04/12 20:45 KAA Gent KAA Gent 3-0 KFCO Beerschot-Wilrijk KFCO Beerschot-Wilrijk KAA Gent - KFCO Beerschot-Wilrijk
05/12 20:00 Moeskroen Moeskroen  3-3P KV Oostende KV Oostende Moeskroen - KV Oostende
05/12 20:30 KV Mechelen KV Mechelen 2-0 Sporting Lokeren Sporting Lokeren KV Mechelen - Sporting Lokeren
05/12 20:30 SK Deinze SK Deinze 1-3 Eupen Eupen SK Deinze - Eupen
05/12 20:30 Sint-Truiden Sint-Truiden 3-2 Mandel United Mandel United Sint-Truiden - Mandel United
05/12 20:45 Charleroi Charleroi 1-3 KRC Genk KRC Genk Charleroi - KRC Genk
06/12 20:45 Union SG Union SG 3-2 Knokke Knokke Union SG - Knokke
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. SK Deinze Mertens 4
2. KRC Genk Gano 3
3. Union SG Niakaté 3
4. KAA Gent Yaremchuk 3
5. KV Mechelen Tainmont 3
6. KV Mechelen de Camargo 3
7. KAA Gent Limbombe 2
8. Moeskroen Benson Hedilazio 2
9. Virton Koré 2
10. Lommel SK Miramar Rocha 2