Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Tenerife - Extremadura UD ()

Onbekend 0
Toeschouwers: 9275

Beoordeel

Tenerife   Extremadura UD
Daniel Hernández Santos -
Raúl Miguel Cámara   83'   89' -
Samuel Geoffroy Camille -
Alberto Jiménez Benítez -
Jesus Manuel Santana Abreu   76' -
Carlos Ruiz Arenaga -
Francisco Montanes Claverias   62' -
Filip Malbašić -
Luis Milla Manzanares   21' -
Iker Undabarrena   13' -
José Manuel García Naranjo   24' -
Alexander Mesa Travieso   62' -
Joao Leandro Rodríguez González   86'   76' -
Tironne Del Pino Ramos   89' -
 
Álvaro Fernández Llorente -
Alejandro Díez Salomón -
José Antonio Pardo Lucas -
Carlos Pomares Rayo   85' -
Borja Niñerola Granero -
Roberto Olabe del Arco   25'   73' -
Fausto Antonio Tienza Nuñez -
. Kike   79' -
Manuel Jesús Vazquez Florido -
Jorge Giovani Zarfino Calandria -
Alejandro Barrera Garcia   73' -
Carlos Javier Valverde Doblado   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
07/12 21:00 Tenerife Tenerife 0-0 Extremadura UD Extremadura UD Tenerife - Extremadura UD
08/12 13:00 Deportivo Deportivo 2-2 Numancia Numancia Deportivo - Numancia
08/12 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-1 Granada Granada Gimnàstic Tarragona - Granada
08/12 18:00 Albacete Albacete 2-2 Osasuna Osasuna Albacete - Osasuna
08/12 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-2 Malaga Malaga Real Mallorca - Malaga
08/12 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-2 Almeria Almeria Real Oviedo - Almeria
09/12 12:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu AD Alcorcon - Reus Deportiu
09/12 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Cádiz CF - Rayo Majadahonda
09/12 18:00 Elche CF Elche CF 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Elche CF - Sporting Gijon
09/12 20:00 Lugo Lugo 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Lugo - UD Las Palmas
09/12 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Zaragoza - Córdoba CF
Stand
  Ploeg G P
1. Granada Granada 18 37
2. Malaga Malaga 18 35
3. Deportivo Deportivo 18 35
4. Albacete Albacete 18 34
5. AD Alcorcon AD Alcorcon 18 33
6. Cádiz CF Cádiz CF 18 29
7. Osasuna Osasuna 18 29
8. Real Mallorca Real Mallorca 18 27
9. Sporting Gijon Sporting Gijon 18 25
10. Almeria Almeria 18 24
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 18 24
Topschutters

Geen doelpunten