Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Lugo   UD Las Palmas
Juan Carlos Martín Corral   87' -
Eduard Campabadal Claros   50' -
Vasyl Kravets -
Luís Miguel Vieira Silva -
Fernando Seoane Antelo   90+2': ASSIST -
Ramon Olamilekan Azeez -
Iriome González González   90+2' -
José Carlos Lazo Romero   47': ASSIST   76' -
José Antonio Malagón Rubio -
Cristian Ignacio Herrera López   12': PENALTY   36'   85' -
Daniel Escriche Romero   41'   36': ASSIST   47'   71' -
Juan Muñiz Gallego   71' -
Antonio Campillo Medina   76' -
Bernardo Víctor Cruz Torres   85' -
 
Cecilio Nauzet Pérez González -
(Juan Torres Ruiz) Cala   90+4'   25' -
Daniel Castellano Betancor -
David García Santana   50' -
David Omar Rodriguez Barrera   11' -
Álvaro Lemos Collazo   25': ASSIST   54': ASSIST -
Maikel Mesa Piñero   54' -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria -
David Timor Copoví   19'   67' -
Sergio Ezequiel Araujo   81' -
Rubén Castro Martín -
Fidel Chaves de la Torre   90+6'   50' -
Danny Blum   67' -
Rafael Mir Vicente   89'   81' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
07/12 21:00 Tenerife Tenerife 0-0 Extremadura UD Extremadura UD Tenerife - Extremadura UD
08/12 13:00 Deportivo Deportivo 2-2 Numancia Numancia Deportivo - Numancia
08/12 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-1 Granada Granada Gimnàstic Tarragona - Granada
08/12 18:00 Albacete Albacete 2-2 Osasuna Osasuna Albacete - Osasuna
08/12 18:00 Real Mallorca Real Mallorca 1-2 Malaga Malaga Real Mallorca - Malaga
08/12 20:00 Real Oviedo Real Oviedo 1-2 Almeria Almeria Real Oviedo - Almeria
09/12 12:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 0-1 Reus Deportiu Reus Deportiu AD Alcorcon - Reus Deportiu
09/12 16:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Cádiz CF - Rayo Majadahonda
09/12 18:00 Elche CF Elche CF 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Elche CF - Sporting Gijon
09/12 20:00 Lugo Lugo 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Lugo - UD Las Palmas
09/12 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-0 Córdoba CF Córdoba CF Real Zaragoza - Córdoba CF
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 34 67
2. Granada Granada 34 61
3. Albacete Albacete 34 61
4. Cádiz CF Cádiz CF 34 56
5. Real Mallorca Real Mallorca 34 55
6. Malaga Malaga 34 55
7. Deportivo Deportivo 34 54
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 34 52
9. Real Oviedo Real Oviedo 34 52
10. Almeria Almeria 34 49
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 34 47
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 15
2. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 12
3. Almeria Candela 12
4. Ruibal García 11
5. Osasuna Villar Vázquez 11
6. UD Las Palmas Castro Martín 11
7. Granada Rodríguez Díaz 10
8. Albacete Bela 10
9. Sporting Gijon Đurđević 10
10. Osasuna Torres Morales 10