Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Numancia - Albacete ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 2884

Beoordeel

Numancia   Albacete
Juan Carlos -
Francisco Javier Atienza Valverde   43' -
Carlos Gutiérrez González -
Unai Medina Pérez   61' -
Pape Maly Diamanka   78' -
Alberto Escasi Oliva   54' -
Marc Mateu Sanjuán   20' -
Francisco José Villalba Rodrigo   48' -
Higinio Marín Escavy   67' -
Alain Oiartzun Aguilar -
Yaw Yeboah   61' -
Guillermo Fernández Hierro   90+2': PENALTY   61' -
Ignacio Agustín Sánchez Romo   61' -
Borja Viguera Manzanares   67' -
 
Bartolomeu Nadal Mesquida -
Santiago Juan Gentiletti -
Nicolas Ezequiel Gorosito -
Álvaro Tejero Sacristán -
Ion Erice Dominguez -
Aleix Febas Pérez -
Eugeni Valderrama Domènech   24'   45': ASSIST   71' -
Carlos Javier Acuña Caballero   57' -
Jérémie Bela   45' -
Rey Manaj   48'   21': PENALTY   82' -
Néstor Susaeta Jaurrieta   57' -
Mickaël Malsa   76'   71' -
Alfredo Ortuño Martínez   82' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
14/12 21:00 Malaga Malaga 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Malaga - Cádiz CF
15/12 16:00 Granada Granada 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Granada - Real Oviedo
15/12 18:00 Numancia Numancia 1-2 Albacete Albacete Numancia - Albacete
15/12 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-1 Córdoba CF Córdoba CF Reus Deportiu - Córdoba CF
15/12 20:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Sporting Gijon - Real Mallorca
16/12 12:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-3 Elche CF Elche CF Rayo Majadahonda - Elche CF
16/12 16:00 Osasuna Osasuna 2-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Osasuna - AD Alcorcon
16/12 18:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-1 Tenerife Tenerife UD Las Palmas - Tenerife
16/12 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Extremadura UD - Gimnàstic Tarragona
16/12 20:00 Almeria Almeria 1-1 Lugo Lugo Almeria - Lugo
16/12 20:30 Deportivo Deportivo 3-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Deportivo - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 26 49
2. Malaga Malaga 26 48
3. Osasuna Osasuna 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Real Oviedo Real Oviedo 26 42
7. Cádiz CF Cádiz CF 26 41
8. Real Mallorca Real Mallorca 26 40
9. AD Alcorcon AD Alcorcon 26 38
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 26 37