Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Rayo Majadahonda - Elche CF ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 1764

Beoordeel

Rayo Majadahonda   Elche CF
Basilio Sancho Agudo -
Isaac Carcelén Valencia -
Luis Eduardo Delgado Pacheco   57': OWNGOAL -
David Morillas Jiménez -
Hector Verdes Ortega   5'   6' -
Francisco Miguel Varela Martín   74': ASSIST -
Aitor García Flores   90+2' -
Enzo Alan Zidane Fernández   89' -
Antonio Martínez López   46' -
Federico Nicolas Varela -
Óscar Valentín Martín Luengo   6' -
Aitor Ruibal García   74'   46' -
Nicolás Javier Schiappacasse Oliva   89' -
 
Francis Uzoho -
Gonzalo Cacicedo Verdú -
Alvaro Armada Juan Cruz -
Javier Flores Santacruz -
Alexander David González Sibulo   90+3': ASSIST -
Neider Yessy Lozano Rentería   34' -
Iván Sánchez Aguayo   59'   73' -
Manuel Sánchez López   55' -
Xavier Torres Buigues   59': ASSIST -
Benjamín Martínez   67' -
Juan Francisco Martínez Modesto   81' -
Sory Kaba   90+3'   67' -
José Antonio Fernández Pomares   73' -
Gonzalo Villar del Fraile   81' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
14/12 21:00 Malaga Malaga 1-0 Cádiz CF Cádiz CF Malaga - Cádiz CF
15/12 16:00 Granada Granada 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Granada - Real Oviedo
15/12 18:00 Numancia Numancia 1-2 Albacete Albacete Numancia - Albacete
15/12 18:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 1-1 Córdoba CF Córdoba CF Reus Deportiu - Córdoba CF
15/12 20:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-0 Real Mallorca Real Mallorca Sporting Gijon - Real Mallorca
16/12 12:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-3 Elche CF Elche CF Rayo Majadahonda - Elche CF
16/12 16:00 Osasuna Osasuna 2-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Osasuna - AD Alcorcon
16/12 18:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-1 Tenerife Tenerife UD Las Palmas - Tenerife
16/12 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-1 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Extremadura UD - Gimnàstic Tarragona
16/12 20:00 Almeria Almeria 1-1 Lugo Lugo Almeria - Lugo
16/12 20:30 Deportivo Deportivo 3-1 Real Zaragoza Real Zaragoza Deportivo - Real Zaragoza
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 25 48
2. Osasuna Osasuna 25 47
3. Granada Granada 26 47
4. Deportivo Deportivo 25 46
5. Malaga Malaga 25 45
6. Real Oviedo Real Oviedo 25 39
7. AD Alcorcon AD Alcorcon 25 38
8. Cádiz CF Cádiz CF 25 38
9. Real Mallorca Real Mallorca 25 37
10. Almeria Almeria 25 34
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 25 34