FA Cup FA Cup

Word fan van FA Cup!
Facebook
RSS Feed van FA Cup Download kalender van FA Cup

Woking - Watford ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 5717

Beoordeel

Woking   Watford
Craig Ross -
Ben Gerring   29' -
Harry Taylor   60' -
Joshua Terence Casey -
Nathan Collier -
Toby Edser -
Jake Hyde -
Christian Jolley -
Jamar Loza -
Greg Luer -
Armani Little   60' -
 
Heurelho Gomes -
Miguel Angel Britos -
Nathaniel Chalobah -
Daryl Janmaat -
Adam Masina   13': ASSIST -
Thomas Cleverley -
Will Hughes   13'   80' -
Domingos Quina -
Success Ajayi Isaac   14'   71' -
Adalberto Peñaranda Maestre   72' -
Ben Wilmot -
Troy Deeney   74'   71' -
Ken Sema   74': ASSIST   72' -
Marc Navarro Ceciliano   80' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
04/01 20:45 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 0-7 Tottenham Tottenham Tranmere Rovers - Tottenham
05/01 13:30 Shrewsbury Shrewsbury 1-1 Stoke City Stoke City Shrewsbury - Stoke City
05/01 13:30 Bournemouth Bournemouth 1-3 Brighton Brighton Bournemouth - Brighton
05/01 13:30 West Bromwich West Bromwich 1-0 Wigan Wigan West Bromwich - Wigan
05/01 13:30 West Ham Utd West Ham Utd 2-0 Birmingham City Birmingham City West Ham Utd - Birmingham City
05/01 13:30 Burnley Burnley 1-0 Barnsley Barnsley Burnley - Barnsley
05/01 13:30 Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday 0-0 Luton Town Luton Town Sheffield Wednesday - Luton Town
05/01 13:30 Manchester United Manchester United 2-0 Reading Reading Manchester United - Reading
05/01 16:00 Brentford Brentford 1-0 Oxford Utd Oxford Utd Brentford - Oxford Utd
05/01 16:00 Accrington Stanley Accrington Stanley 1-0 Ipswich Town Ipswich Town Accrington Stanley - Ipswich Town
05/01 16:00 Derby County Derby County 2-2 Southampton Southampton Derby County - Southampton
05/01 16:00 Everton Everton 2-1 Lincoln Lincoln Everton - Lincoln
05/01 16:00 Chelsea Chelsea 2-0 Nottingham Forest Nottingham Forest Chelsea - Nottingham Forest
05/01 16:00 Aston Villa Aston Villa 0-3 Swansea Swansea Aston Villa - Swansea
05/01 16:00 Bolton Wanderers Bolton Wanderers 5-2 Walsall Walsall Bolton Wanderers - Walsall
05/01 16:00 Middlesbrough Middlesbrough 5-0 Peterborough United Peterborough United Middlesbrough - Peterborough United
05/01 16:00 Fleetwood Town Fleetwood Town 2-3 AFC Wimbledon AFC Wimbledon Fleetwood Town - AFC Wimbledon
05/01 16:00 Gillingham Gillingham 1-0 Cardiff City Cardiff City Gillingham - Cardiff City
05/01 18:30 Blackpool Blackpool 0-3 Arsenal Arsenal Blackpool - Arsenal
05/01 18:30 Norwich City Norwich City 0-1 Portsmouth Portsmouth Norwich City - Portsmouth
05/01 18:30 Bristol City Bristol City 1-0 Huddersfield Town Huddersfield Town Bristol City - Huddersfield Town
05/01 18:30 Crystal Palace Crystal Palace 1-0 Grimsby Town Grimsby Town Crystal Palace - Grimsby Town
05/01 18:30 Newcastle United Newcastle United 1-1 Blackburn Blackburn Newcastle United - Blackburn
06/01 15:00 Millwall Millwall 2-1 Hull City Hull City Millwall - Hull City
06/01 15:00 Sheffield United Sheffield United 0-1 Barnet Barnet Sheffield United - Barnet
06/01 15:00 QPR QPR 2-1 Leeds United Leeds United QPR - Leeds United
06/01 15:00 Woking Woking 0-2 Watford Watford Woking - Watford
06/01 15:00 Manchester City Manchester City 7-0 Rotherham United Rotherham United Manchester City - Rotherham United
06/01 15:00 Fulham Fulham 1-2 Oldham Athletic A.F.C. Oldham Athletic A.F.C. Fulham - Oldham Athletic A.F.C.
06/01 15:00 Preston North End Preston North End 1-3 Doncaster Rovers Doncaster Rovers Preston North End - Doncaster Rovers
06/01 17:30 Newport County Newport County 2-1 Leicester City Leicester City Newport County - Leicester City
07/01 20:45 Wolverhampton Wolverhampton 2-1 Liverpool FC Liverpool FC Wolverhampton - Liverpool FC
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Chesterfield Denton 5
2. Newport County Amond 5
3. Solihull Moors Yussuf 4
4. Fleetwood Town Madden 4
5. Peterborough United Toney 4
6. Wolverhampton Jiménez Rodríguez 4
7. Tranmere Rovers Jennings 4
8. Wolverhampton Doherty 4
9. Doncaster Rovers May 4
10. Tottenham Llorente 3