Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Granada - Extremadura UD ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 11436

Beoordeel

Granada   Extremadura UD
Rui Silva -
Víctor David Díaz Miguel -
José Antonio Martínez Gil -
Federico San Emeterio Díaz   38'   38' -
Germán Sánchez Barahona -
Vico Villegas Federico -
Joaquín José Marín Ruiz -
Alejandro Pozo Pozo   68' -
Alberto Martin Romo Garcia Adamez -
Alvaro Vadillo Cifuente   85'   66' -
Adrian Ramos   31' -
Daniel Ojeda   84'   66' -
Antonio José Rodríguez Díaz   68' -
 
Casto Espinosa Barriga -
Aitor Fernández López -
José Antonio Pardo Lucas -
Carlos Pomares Rayo -
Fernando García Puchades   67' -
Borja Niñerola Granero -
Roberto Olabe del Arco   88' -
Fausto Antonio Tienza Nuñez -
. Kike   27' -
Manuel Jesús Vazquez Florido -
Jorge Giovani Zarfino Calandria -
Diego Capel Trinidad   67' -
Javier Álamo Cruz   88' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
25/01 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 2-0 Real Oviedo Real Oviedo Real Zaragoza - Real Oviedo
26/01 16:00 Almeria Almeria 0-1 Osasuna Osasuna Almeria - Osasuna
26/01 18:00 Lugo Lugo 3-2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Lugo - Rayo Majadahonda
26/01 18:00 Elche CF Elche CF 1-1 Numancia Numancia Elche CF - Numancia
26/01 20:30 Cádiz CF Cádiz CF 1-1 Real Mallorca Real Mallorca Cádiz CF - Real Mallorca
26/01 20:30 Tenerife Tenerife 0-0 Malaga Malaga Tenerife - Malaga
27/01 12:00 Albacete Albacete 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Albacete - Reus Deportiu
27/01 16:00 Granada Granada 0-0 Extremadura UD Extremadura UD Granada - Extremadura UD
27/01 18:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-1 Córdoba CF Córdoba CF AD Alcorcon - Córdoba CF
27/01 18:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-2 Deportivo Deportivo Sporting Gijon - Deportivo
27/01 20:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Gimnàstic Tarragona - UD Las Palmas
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 31 56
4. Deportivo Deportivo 31 53
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 31 45
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 31 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 10
5. Osasuna Torres Morales 10
6. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
7. Albacete Bela 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8