Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Extremadura UD - Rayo Majadahonda ()

Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 11068

Beoordeel

Extremadura UD   Rayo Majadahonda
Casto Espinosa Barriga -
Alejandro Díez Salomón -
Aitor Fernández López   90+2' -
José Antonio Pardo Lucas -
Fernando García Puchades -
Borja Niñerola Granero -
Fausto Antonio Tienza Nuñez -
. Kike -
Alfredo Ortuño Martínez   56': ASSIST   83' -
Alberto Perea Correoso   56'   75' -
Jorge Giovani Zarfino Calandria -
Roberto Olabe del Arco   75' -
Manuel Jesús Vazquez Florido   83' -
 
Basilio Sancho Agudo -
Isaac Carcelén Valencia   86' -
Luis Eduardo Delgado Pacheco -
Hector Verdes Ortega   65'   71' -
Rafael López Gómez Rafa -
José Antonio García Rabasco   51' -
Enzo Alan Zidane Fernández   53'   62' -
Manuel Del Moral Fernández Manu -
Daniel Romera Andújar   65' -
Aitor Ruibal García -
Óscar Valentín Martín Luengo   62' -
Héctor Hernández Marrero   72'   65' -
Hermes Aristóteles Romero   71' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen
08/02 21:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 0-2 Osasuna Osasuna Sporting Gijon - Osasuna
09/02 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Gimnàstic Tarragona - Reus Deportiu
09/02 18:00 Elche CF Elche CF 1-2 Real Oviedo Real Oviedo Elche CF - Real Oviedo
09/02 18:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-1 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Extremadura UD - Rayo Majadahonda
09/02 20:00 Tenerife Tenerife 0-2 Córdoba CF Córdoba CF Tenerife - Córdoba CF
09/02 20:30 Lugo Lugo 1-2 Real Zaragoza Real Zaragoza Lugo - Real Zaragoza
10/02 12:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-2 Cádiz CF Cádiz CF AD Alcorcon - Cádiz CF
10/02 16:00 Albacete Albacete 2-0 Real Mallorca Real Mallorca Albacete - Real Mallorca
10/02 18:00 Almeria Almeria 1-0 Numancia Numancia Almeria - Numancia
10/02 18:00 Granada Granada 0-1 Deportivo Deportivo Granada - Deportivo
10/02 20:00 Malaga Malaga 0-0 UD Las Palmas UD Las Palmas Malaga - UD Las Palmas
Stand
  Ploeg G P
1. Albacete Albacete 27 50
2. Osasuna Osasuna 27 49
3. Malaga Malaga 26 48
4. Granada Granada 26 47
5. Deportivo Deportivo 26 47
6. Cádiz CF Cádiz CF 27 44
7. Real Oviedo Real Oviedo 27 43
8. AD Alcorcon AD Alcorcon 27 41
9. Real Mallorca Real Mallorca 27 41
10. Almeria Almeria 26 37
11. UD Las Palmas UD Las Palmas 27 37