Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

AD Alcorcon - UD Las Palmas ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 3235

Beoordeel

AD Alcorcon   UD Las Palmas
Daniel Jiménez López -
Ali Abeid -
Unai Elgezabal Udondo   25' -
Laureano Sanabria Ruiz -
Albert Dorca Maso   77': ASSIST -
David González   46' -
Eddy S. Pascual Israfilov   60' -
Marco Sangalli Fuentes -
Juan Muñoz Muñoz   72' -
Jonathan Pereira Rodríguez   64' -
Borja Galán González   46' -
Francisco Sandaza   77'   64' -
Daniel Toribio Gutiérrez   72' -
 
Raúl Fernández-Cavada Mateos -
(Juan Torres Ruiz) Cala -
Alberto Madureno De la Bella   63' -
Danny Blum   78' -
Fidel Chaves de la Torre   63' -
Álvaro Lemos Collazo -
Gabriel Penalba   45+1'   74' -
Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria -
David Timor Copoví -
Sergio Ezequiel Araujo   85' -
Rubén Castro Martín   63' -
Rafael Mir Vicente   74' -
Slavoljub Srnić   78' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
22/02 21:00 Tenerife Tenerife 2-2 Real Mallorca Real Mallorca Tenerife - Real Mallorca
23/02 16:00 Albacete Albacete 0-0 Real Oviedo Real Oviedo Albacete - Real Oviedo
23/02 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-3 Cádiz CF Cádiz CF Gimnàstic Tarragona - Cádiz CF
23/02 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-0 UD Las Palmas UD Las Palmas AD Alcorcon - UD Las Palmas
23/02 20:30 Osasuna Osasuna 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Osasuna - Real Zaragoza
24/02 01:00 Granada Granada 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Granada - Reus Deportiu
24/02 12:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-3 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Sporting Gijon - Rayo Majadahonda
24/02 16:00 Almeria Almeria 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Almeria - Córdoba CF
24/02 18:00 Malaga Malaga 0-0 Deportivo Deportivo Malaga - Deportivo
24/02 18:00 Lugo Lugo 2-2 Elche CF Elche CF Lugo - Elche CF
24/02 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-1 Numancia Numancia Extremadura UD - Numancia
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 30 60
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 30 53
4. Deportivo Deportivo 30 52
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 30 44
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 30 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. Osasuna Torres Morales 10
5. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
6. Albacete Bela 9
7. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8