Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Albacete - Real Oviedo ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 11255

Beoordeel

Albacete   Real Oviedo
Bartolomeu Nadal Mesquida -
José Antonio Caro Martínez -
Santiago Juan Gentiletti   31' -
Álvaro Tejero Sacristán -
Mickaël Malsa -
Álvaro Peña Herrero -
Daniel Alejandro Torres Rojas -
Jérémie Bela -
Rey Manaj   66' -
Roman Zozulya   27' -
Carlos Javier Acuña Caballero   76'   66' -
Fran García Solsona   83' -
 
Oswaldo Alanís Pantoja -
José María Angresola Jiménez -
Christian Fernández Salas -
Carlos Hernández Alarcón   72' -
Carlos Martínez Díez -
Joel Barcenas Herrera   83' -
Diego Johannesson Pando   71' -
Sergio Tejera Rodriguez -
José Luis Moreno Barroso   63' -
Ibrahima Balde   63' -
Julian Ramos Suarez   71' -
Victor Álvarez Rozada   83' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
22/02 21:00 Tenerife Tenerife 2-2 Real Mallorca Real Mallorca Tenerife - Real Mallorca
23/02 16:00 Albacete Albacete 0-0 Real Oviedo Real Oviedo Albacete - Real Oviedo
23/02 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-3 Cádiz CF Cádiz CF Gimnàstic Tarragona - Cádiz CF
23/02 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-0 UD Las Palmas UD Las Palmas AD Alcorcon - UD Las Palmas
23/02 20:30 Osasuna Osasuna 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Osasuna - Real Zaragoza
24/02 01:00 Granada Granada 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Granada - Reus Deportiu
24/02 12:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-3 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Sporting Gijon - Rayo Majadahonda
24/02 16:00 Almeria Almeria 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Almeria - Córdoba CF
24/02 18:00 Malaga Malaga 0-0 Deportivo Deportivo Malaga - Deportivo
24/02 18:00 Lugo Lugo 2-2 Elche CF Elche CF Lugo - Elche CF
24/02 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-1 Numancia Numancia Extremadura UD - Numancia
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 30 60
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 30 53
4. Deportivo Deportivo 30 52
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 30 44
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 30 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. Osasuna Torres Morales 10
5. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
6. Albacete Bela 9
7. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8