Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Extremadura UD - Numancia ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 10872

Beoordeel

Extremadura UD   Numancia
Casto Espinosa Barriga -
Alejandro Díez Salomón -
José Antonio Pardo Lucas   63' -
Carlos Pomares Rayo -
Fernando García Puchades   49' -
Borja Niñerola Granero -
Roberto Olabe del Arco -
Jose Antonio Reyes   74' -
Fausto Antonio Tienza Nuñez   63' -
Alfredo Ortuño Martínez   56' -
Alberto Perea Correoso -
Dani Schahin   56' -
Jorge Giovani Zarfino Calandria   63' -
. Kike   88'   74' -
 
Juan Carlos -
Carlos Gutiérrez González -
Unai Medina Pérez -
Derik Osede Prieto   75' -
Pape Maly Diamanka   70' -
Luís Gustavo Ledes E. Dos Santos -
Alberto Escasi Oliva -
Ignacio Agustín Sánchez Romo -
Francisco José Villalba Rodrigo   33' -
Cristian George Ganea -
David Rodriguez Sánchez   83' -
Alejandro Sanz Sainz   70' -
Yaw Yeboah   75' -
Guillermo Fernández Hierro   86'   83' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
22/02 21:00 Tenerife Tenerife 2-2 Real Mallorca Real Mallorca Tenerife - Real Mallorca
23/02 16:00 Albacete Albacete 0-0 Real Oviedo Real Oviedo Albacete - Real Oviedo
23/02 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 2-3 Cádiz CF Cádiz CF Gimnàstic Tarragona - Cádiz CF
23/02 20:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 2-0 UD Las Palmas UD Las Palmas AD Alcorcon - UD Las Palmas
23/02 20:30 Osasuna Osasuna 1-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Osasuna - Real Zaragoza
24/02 01:00 Granada Granada 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Granada - Reus Deportiu
24/02 12:00 Sporting Gijon Sporting Gijon 2-3 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Sporting Gijon - Rayo Majadahonda
24/02 16:00 Almeria Almeria 3-1 Córdoba CF Córdoba CF Almeria - Córdoba CF
24/02 18:00 Malaga Malaga 0-0 Deportivo Deportivo Malaga - Deportivo
24/02 18:00 Lugo Lugo 2-2 Elche CF Elche CF Lugo - Elche CF
24/02 20:00 Extremadura UD Extremadura UD 0-1 Numancia Numancia Extremadura UD - Numancia
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 30 57
3. Albacete Albacete 30 53
4. Deportivo Deportivo 31 53
5. Malaga Malaga 30 51
6. Cádiz CF Cádiz CF 30 48
7. Real Mallorca Real Mallorca 30 48
8. Real Oviedo Real Oviedo 30 47
9. Almeria Almeria 31 45
10. AD Alcorcon AD Alcorcon 30 43
11. Sporting Gijon Sporting Gijon 30 42
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. Osasuna Torres Morales 10
5. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
6. Albacete Bela 9
7. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8