Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Albacete - Extremadura UD ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 9360

Beoordeel

Albacete   Extremadura UD
Bartolomeu Nadal Mesquida -
Álvaro Arroyo Martínez -
Santiago Juan Gentiletti -
Fran García Solsona   43' -
Álvaro Tejero Sacristán -
Aleix Febas Pérez -
Álvaro Peña Herrero   70' -
Néstor Susaeta Jaurrieta -
Daniel Alejandro Torres Rojas   33' -
Carlos Javier Acuña Caballero   76' -
Roman Zozulya -
Eugeni Valderrama Domènech   89'   70' -
Rey Manaj   76' -
 
Casto Espinosa Barriga -
Ángel Bastos Teijeira -
Alejandro Díez Salomón -
Francisc Pablo Cruz Torres   60' -
Borja Niñerola Granero -
Roberto Olabe del Arco   30'   81'   81' -
Jose Antonio Reyes   68' -
Fausto Antonio Tienza Nuñez   66' -
Alberto Perea Correoso   86' -
Manuel Jesús Vazquez Florido -
Jorge Giovani Zarfino Calandria -
. Kike   68' -
Emmanuel González Rodríguez   86' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
16/03 16:00 Albacete Albacete 1-0 Extremadura UD Extremadura UD Albacete - Extremadura UD
16/03 18:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-1 Lugo Lugo Cádiz CF - Lugo
16/03 20:30 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-1 Tenerife Tenerife AD Alcorcon - Tenerife
16/03 20:30 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Elche CF Elche CF Real Zaragoza - Elche CF
17/03 01:00 Reus Deportiu Reus Deportiu 0-1 Deportivo Deportivo Reus Deportiu - Deportivo
17/03 12:00 Real Oviedo Real Oviedo 2-0 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona Real Oviedo - Gimnàstic Tarragona
17/03 16:00 Córdoba CF Córdoba CF 1-2 Sporting Gijon Sporting Gijon Córdoba CF - Sporting Gijon
17/03 18:00 Almeria Almeria 0-0 Granada Granada Almeria - Granada
17/03 18:00 Osasuna Osasuna 3-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Osasuna - Rayo Majadahonda
17/03 20:00 UD Las Palmas UD Las Palmas 1-2 Real Mallorca Real Mallorca UD Las Palmas - Real Mallorca
18/03 21:00 Numancia Numancia 1-1 Malaga Malaga Numancia - Malaga
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 31 60
2. Granada Granada 31 58
3. Albacete Albacete 31 56
4. Malaga Malaga 31 54
5. Deportivo Deportivo 31 53
6. Real Mallorca Real Mallorca 31 51
7. Cádiz CF Cádiz CF 31 49
8. Real Oviedo Real Oviedo 31 47
9. Sporting Gijon Sporting Gijon 31 45
10. Almeria Almeria 31 45
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 31 43
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 13
2. Osasuna Villar Vázquez 11
3. UD Las Palmas Castro Martín 11
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 10
5. Osasuna Torres Morales 10
6. Real Mallorca JúniorWakalibille 10
7. Albacete Bela 9
8. Almeria Candela 9
9. Numancia Diamanka 9
10. Dijon Kaba 8