Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Beoordeel

Tenerife   Osasuna
Daniel Hernández Santos   6' -
Mauro Dos Santos   20' -
Alberto Jiménez Benítez -
Luis Jesús Pérez Maqueda   47' -
Jesus Manuel Santana Abreu   85'   87' -
Ismael Lopez Blanco   79'   84' -
Francisco Montanes Claverias   70' -
Francisco Borja Lasso de la Vega Gayán   55' -
Luis Milla Manzanares -
Iker Undabarrena -
Fernando Coniglio   66' -
José Manuel García Naranjo   84': ASSIST   55' -
Filip Malbašić   79': ASSIST   70' -
Carlos Ruiz Arenaga   87' -
 
Sergio Herrera Pirón -
Carlos Clerc Martinez -
Unai García Lugea   74'   62': OWNGOAL -
Rubén García Santos   26': ASSIST -
Robert Ibañez Castro   26'   82' -
Francisco Mérida Pérez   64' -
Luis Perea Hernández   85' -
Roberto Torres Morales   28': ASSIST -
David García Zubiría -
Brandon Thomas Llamas   28' -
Ignacio Vidal Miralles -
Enrique Barja Afonso   82' -
Francisco Jimenez Tejada Xisco   85' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
22/03 21:00 Tenerife Tenerife 3-2 Osasuna Osasuna Tenerife - Osasuna
22/03 21:00 Deportivo Deportivo 0-0 Almeria Almeria Deportivo - Almeria
23/03 16:00 Elche CF Elche CF 3-1 AD Alcorcon AD Alcorcon Elche CF - AD Alcorcon
23/03 18:00 Lugo Lugo 0-3 Albacete Albacete Lugo - Albacete
24/03 01:00 Extremadura UD Extremadura UD 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Extremadura UD - Reus Deportiu
24/03 12:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 4-0 Numancia Numancia Rayo Majadahonda - Numancia
24/03 16:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-1 Malaga Malaga Gimnàstic Tarragona - Malaga
24/03 18:00 Cádiz CF Cádiz CF 1-1 Córdoba CF Córdoba CF Cádiz CF - Córdoba CF
24/03 20:00 Granada Granada 1-1 UD Las Palmas UD Las Palmas Granada - UD Las Palmas
24/03 20:45 Sporting Gijon Sporting Gijon 1-0 Real Oviedo Real Oviedo Sporting Gijon - Real Oviedo
25/03 21:00 Real Mallorca Real Mallorca 3-0 Real Zaragoza Real Zaragoza Real Mallorca - Real Zaragoza
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 34 67
2. Granada Granada 34 61
3. Albacete Albacete 34 61
4. Malaga Malaga 35 58
5. Cádiz CF Cádiz CF 34 56
6. Real Mallorca Real Mallorca 34 55
7. Deportivo Deportivo 34 54
8. Sporting Gijon Sporting Gijon 34 52
9. Real Oviedo Real Oviedo 34 52
10. Almeria Almeria 34 49
11. AD Alcorcon AD Alcorcon 35 47
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Deportivo González Casín 15
2. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
3. Almeria Candela 12
4. Ruibal García 11
5. Osasuna Villar Vázquez 11
6. UD Las Palmas Castro Martín 11
7. Granada Rodríguez Díaz 10
8. Albacete Bela 10
9. Sporting Gijon Đurđević 10
10. Osasuna Torres Morales 10