Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

AD Alcorcon - Malaga ()

Betfirst

Beoordeel

AD Alcorcon   Malaga
Daniel Jiménez López -
Carlos Bellvis Llorens -
David Fernandez Cortazar -
Héctor Rodas Ramírez -
Laureano Sanabria Ruiz   59' -
Richard Boateng   69' -
Marco Sangalli Fuentes   35' -
Daniel Toribio Gutiérrez   18' -
Borja Galán González   78' -
Juan Muñoz Muñoz   45': PENALTY -
Casadesús Castaño Víctor   64' -
Unai Elgezabal Udondo   80'   18' -
Francisco Sandaza   64' -
Jonathan Pereira Rodríguez   78' -
 
Munir Mohand Mohamedi -
Pau Francisco Torres -
Miguel Ángel Garrido Cifuentes -
David Rodriguez Lomban -
Federico Ricca Rostagnol   12': ASSIST -
Keidi Bare   75' -
Adrián González Morales   28' -
Alfred N'Diaye   43' -
Javier Ontiveros Parra   12'   71' -
Gustavo Ezequiel Blanco Leschuk   53': ASSIST -
Renato João Saleiro Santos   53'   71' -
Iván Alejo Peralta   71' -
Mehdi Lacen   75' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
22/04 21:00 Elche CF Elche CF 1-2 Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 40 81
2. Granada Granada 40 75
3. Albacete Albacete 40 71
4. Malaga Malaga 40 68
5. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
6. Cádiz CF Cádiz CF 40 64
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 40 60
9. Almeria Almeria 40 56
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 40 55
11. Elche CF Elche CF 40 54
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Osasuna Villar Vázquez 12
7. Ruibal García 11
8. Sporting Gijon Đurđević 11
9. Albacete Bela 11
10. Córdoba CF Piovaccari 11