Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Lugo - Granada ()

Betfirst
Onbekend
Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Toeschouwers: 3862

Beoordeel

Lugo   Granada
Juan Carlos Martín Corral -
Eduard Campabadal Claros -
José Carlos Ramírez Suárez -
Luis Ruiz Sayago -
Luís Miguel Vieira Silva   62' -
Giorgi Aburjania   35' -
José Carlos Lazo Romero -
José Antonio Malagón Rubio -
Cristian Ignacio Herrera López   75'   86' -
José Antonio Morente Oliva   27' -
Daniel Escriche Romero -
Gerard Valentín Sancho   75': ASSIST   27' -
Antonio Martínez López   86' -
 
Rui Silva -
Víctor David Díaz Miguel -
José Antonio Martínez Gil -
Federico San Emeterio Díaz -
Germán Sánchez Barahona -
Joaquín José Marín Ruiz -
Ángel Montoro   76' -
Antonio José Rodríguez Díaz   62'   66' -
Alvaro Vadillo Cifuente   36' -
Rodrigo Lozano   79' -
Daniel Ojeda   31'   60' -
Alejandro Pozo Pozo   90'   60' -
Adrian Ramos   72': PENALTY   66' -
Ramon Olamilekan Azeez   79' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
22/04 21:00 Elche CF Elche CF 1-2 Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 40 81
2. Granada Granada 39 74
3. Albacete Albacete 40 71
4. Malaga Malaga 40 68
5. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
6. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 40 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Osasuna Villar Vázquez 12
7. Ruibal García 11
8. Sporting Gijon Đurđević 11
9. Albacete Bela 11
10. Córdoba CF Piovaccari 11