Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Real Mallorca - Rayo Majadahonda ()

Betfirst
Son Moix Mallorca
Onbekend 0
Toeschouwers: 7098

Beoordeel

Real Mallorca   Rayo Majadahonda
Rodriguez Manolo Reina -
Francisco Gámez López   86' -
Antonio José Raillo Arenas -
Salvador Ruiz Rodríguez -
Daniel Jose Rodríguez Vázquez -
Salvador Sevilla López -
Martin Valijent -
Ante Budimir   71' -
Ariday Cabrera Suárez   17'   61' -
Lago JúniorWakalibille   25': PENALTY -
Marc Pedraza Sarto -
Juan Diego Molina Martínez   61' -
Abdon Prats Bastidas   71' -
Juan Sastre Vanrell   86' -
 
Basilio Sancho Agudo -
Isaac Carcelén Valencia   24' -
Luis Eduardo Delgado Pacheco -
Ernesto Galán Iñigo   21' -
Óscar Valentín Martín Luengo   45+1'   90+2'   90+2' -
Enzo Alan Zidane Fernández -
Manuel Del Moral Fernández Manu   46' -
Aitor Ruibal García -
Federico Nicolas Varela -
Héctor Hernández Marrero   46' -
Daniel Romera Andújar   57' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
22/04 21:00 Elche CF Elche CF 1-2 Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 39 78
2. Granada Granada 38 71
3. Albacete Albacete 38 68
4. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
5. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
6. Malaga Malaga 38 62
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 39 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Ruibal García 11
7. Sporting Gijon Đurđević 11
8. Albacete Bela 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Osasuna Villar Vázquez 11