Segunda Division Segunda Division

Word fan van Segunda Division!
Facebook
RSS Feed van Segunda Division Download kalender van Segunda Division

Deportivo - Extremadura UD ()

Betfirst
Estadio Municipal de Riazor La Coruna
Onbekend 0
Toeschouwers: 16659

Beoordeel

Deportivo   Extremadura UD
Daniel Giménez Hernández -
Eneko Bóveda   62' -
Diego Caballo Alonso -
Pablo Mari Villar   37' -
Domingos Sousa Coutinho Meneses Duarte -
Vítor Emanuel Cruz da Silva   39'   46' -
Enrique González Casín -
Didier Andrés Moreno Asprilla   44'   69' -
Pedro Antonio Sánchez Moñino -
Borja Valle Balonga -
Eduardo Expósito Jaén -
Christian Santos   89'   46' -
Federico Nicolás Cartabia   62' -
Pedro Mosquera Parada   69' -
 
Casto Espinosa Barriga   52' -
Ángel Bastos Teijeira   23': ASSIST -
Alejandro Díez Salomón -
José Antonio Pardo Lucas   58' -
Emmanuel González Rodríguez -
Borja Niñerola Granero -
Roberto Olabe del Arco   47'   23'   65' -
. Kike -
Alfredo Ortuño Martínez -
Alberto Perea Correoso   72' -
Jorge Giovani Zarfino Calandria   71' -
Fernando García Puchades   65' -
Fausto Antonio Tienza Nuñez   72' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
19/04 21:00 AD Alcorcon AD Alcorcon 1-4 Malaga Malaga AD Alcorcon - Malaga
20/04 16:00 Lugo Lugo 1-2 Granada Granada Lugo - Granada
20/04 18:00 Albacete Albacete 4-2 UD Las Palmas UD Las Palmas Albacete - UD Las Palmas
20/04 18:00 Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona 0-0 Sporting Gijon Sporting Gijon Gimnàstic Tarragona - Sporting Gijon
20/04 20:00 Real Mallorca Real Mallorca 2-0 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda Real Mallorca - Rayo Majadahonda
21/04 02:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 1-0 Reus Deportiu Reus Deportiu Real Zaragoza - Reus Deportiu
21/04 12:00 Cádiz CF Cádiz CF 2-1 Numancia Numancia Cádiz CF - Numancia
21/04 16:00 Deportivo Deportivo 1-2 Extremadura UD Extremadura UD Deportivo - Extremadura UD
21/04 18:00 Real Oviedo Real Oviedo 3-3 Córdoba CF Córdoba CF Real Oviedo - Córdoba CF
21/04 20:00 Tenerife Tenerife 1-3 Almeria Almeria Tenerife - Almeria
22/04 21:00 Elche CF Elche CF 1-2 Osasuna Osasuna Elche CF - Osasuna
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Osasuna Osasuna 39 78
2. Granada Granada 38 71
3. Albacete Albacete 38 68
4. Real Mallorca Real Mallorca 39 67
5. Cádiz CF Cádiz CF 39 63
6. Malaga Malaga 38 62
7. Deportivo Deportivo 39 61
8. Real Oviedo Real Oviedo 39 60
9. Almeria Almeria 39 55
10. Sporting Gijon Sporting Gijon 39 55
11. Elche CF Elche CF 39 53
Topschutters Betfirst
  Speler Goals
1. Almeria Candela 18
2. Deportivo González Casín 16
3. UD Las Palmas Castro Martín 15
4. AD Alcorcon Muñoz Muñoz 13
5. Osasuna Torres Morales 12
6. Ruibal García 11
7. Sporting Gijon Đurđević 11
8. Albacete Bela 11
9. Córdoba CF Piovaccari 11
10. Osasuna Villar Vázquez 11