Russische Premier League Russische Premier League

Word fan van Russische Premier League!
Facebook
RSS Feed van Russische Premier League Download kalender van Russische Premier League

Rubin Kazan - Ufa ()

Betfirst
Tsentralniy Stadion Kazan
Onbekend Ulitsa Vtoraya Leningradskaya 6 420107 Kazan 0
Toeschouwers: 5866

Beoordeel

Rubin Kazan   Ufa
Ivan Konovalov -
Ruslan Kambolov -
Egor Sorokin   35'   71' -
Filip Uremović -
Ihor Kalinin -
Igor Konovalov -
Pavel Mogilevets   4'   69' -
Vyacheslav Podberezkin   83' -
Ibragim Tsallagov -
Alexander Bukharov   33' -
Dmitriy Poloz   71': ASSIST -
Artur Sagitov   33' -
Roman Akbashev   84'   69' -
Evgeni Bashkirov   83' -
 
Aleksandr Belenov -
Pavel Alikin -
Cătălin Carp   21'   45+2': ASSIST -
Bojan Jokic -
Alexey Nikitin -
Ivan Paurević -
Ondřej Vaněk   45+2'   67' -
Dmitry Zhivoglyadov -
Sylvester Igboun -
Olivier Thill   67' -
Scheidsrechter Scheidsrechter -
 
  Algemene beoordeling -
Deel op Deel dit door op het logo van de sociale netwerksite naar keuze te klikken. In de volgende stap wordt dit dan automatisch gedeeld op de ingeschakelde sociale netwerksites (= wanneer het logo in kleur getoond wordt).:

Gebeurtenissen

84   Gele kaart voor Roman Akbashev
83   Vyacheslav Podberezkin
Evgeni Bashkirov
71   Doelpunt van Egor Sorokin (Dmitriy Poloz)
69   Pavel Mogilevets
Roman Akbashev
67   Ondřej Vaněk
Olivier Thill
45+2   Doelpunt van Ondřej Vaněk (Cătălin Carp)
35   Gele kaart voor Egor Sorokin
33   Alexander Bukharov
Artur Sagitov
21   Gele kaart voor Cătălin Carp
4   Gele kaart voor Pavel Mogilevets
Kalender / Voetbaluitslagen Betfirst
24/04 18:00 Rostov FK Rostov FK 1-2 Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou Rostov FK - Lokomotiv Moskou
24/04 18:00 Terek Grozny Terek Grozny 1-1 Krasnodar Krasnodar Terek Grozny - Krasnodar
24/04 18:30 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-1 Ufa Ufa Rubin Kazan - Ufa
24/04 18:30 CSKA Moskou CSKA Moskou 2-0 Anzhi Makhachkala Anzhi Makhachkala CSKA Moskou - Anzhi Makhachkala
24/04 20:00 Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 2-0 Dinamo Moskou Dinamo Moskou Zenit St Petersburg - Dinamo Moskou
25/04 15:00 Yenisey Yenisey 2-1 Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg Yenisey - Gazovik Orenburg
25/04 17:30 Kriliya Sovetov Kriliya Sovetov 0-1 Ural Ural Kriliya Sovetov - Ural
25/04 19:30 Arsenal Tula Arsenal Tula 3-0 Spartak Moskou Spartak Moskou Arsenal Tula - Spartak Moskou
Stand Betfirst
  Ploeg G P
1. Zenit St Petersburg Zenit St Petersburg 29 61
2. Krasnodar Krasnodar 29 53
3. Lokomotiv Moskou Lokomotiv Moskou 29 53
4. Spartak Moskou Spartak Moskou 29 49
5. CSKA Moskou CSKA Moskou 29 48
6. Arsenal Tula Arsenal Tula 29 45
7. Rostov FK Rostov FK 29 41
8. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg 29 40
Topschutters Betfirst

Geen doelpunten